Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Zvolen prehral prvé semifinále na vlastnom ľade

V prvej tretine videli diváci zaujímavý hokej so šancami na oboch stranách. Do prvej prestávky bol zápas bezgólový.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Košiciach nastáva reorganizácia

Personálne zmeny sú dôsledkom neuspokojivých výsledkov A-mužstva, ktoré tretíkrát v rade stroskotalo už vo štvrťfinále play off.,aktualizované

Bystričania veria, že uspejú aj vonku. Poprad chce doma vyrovnať

Oba úvodné duely ukázali, že mužstvá sú vyrovnané i napriek tomu, že ich po základnej časti delili štyri priečky. Úradujúci majster skončil na prvom, Podtatranci až na piatom mieste.

TIPSPORT LIGA: Košice prepustili Šimíčka

Vo funkcii športového manažéra HC Košice skončil aj Pavol Zůbek.

TIPSPORTLIGA: Banská Bystrica zdolala Poprad aj v druhom zápase

Domáci už od úvodu boli aktívnejší, ale vytvorili si iba dve šance.,aktualizované

Tipsport liga: Zvolen sa v play off postaví Nitre po štvrtýkrát

Tabuľkové postavenie po základnej časti posúva do úlohy papierových favoritov Zvolenčanov a rovnako v ich prospech hovorí aj vzájomná bilancia zo základnej časti prebiehajúcej sezóny.

Nitra verí v postup. Bude sa čakať, kto spraví chybu, vraví Lantoši

Viacerí hráči Nitry si zo štvrťfinále odniesli boľačky, šrámy i zranenia a tak bola hlavná úloha pred semifinále so Zvolenom poriadne sa doliečiť a dobre zregenerovať.

Zvolenčania pred semifinále TL skloňujú najmä premieňanie šancí

Kapitán Michal Chovan je rád, že keď on nestrieľa góly, tak ho zastúpia iní a vyhrávajú.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci

Popradčania dlhodobo predstavujú neobľúbeného súpera pre Banskú Bystricu. Nevoňali jej už v základnej časti sezóny 2017/2018 a štyri z piatich vzájomných zápasov vyhrali aj v dlhodobej časti ročníka 2018/2019.

TL: Tréner Žiliny pred rozhodujúcim zápasom: Musíme dať do toho všetko

Za stavu 3:3 na zápasy sa rozhodne o víťazovi baráže, ktorý získa právo štartovať v Tipsport Lige.

TIPSPORT LIGA: Michalovčania chcú v Žiline dokončiť misiu

Na domácu rozlúčku Michalovčanov bolo zvedavých viac než 4300 divákov a atmosféra v šiestom zápase by predstavovala vysoký nadštandard aj v najvyššej súťaži.

TIPSPORT LIGA: Michalovce zdolali Žilinu v 6.dueli baráže

Aj po šiestom zápase tak platí, že v sérii o účasť v najvyššej súťaži vyhráva zakaždým domáci tím. Rozhodujúci duel je na programe v sobotu 23. marca v Žiline.,aktualizované

Džentlmenské gesto Pupáka: Syna učíme, aby bol spravodlivý

Prišlo len niekoľko minút pred koncom tretej tretiny za stavu 1:0 pre hostí, ktorý v tom čase znamenal definitívnu výhru Nitry v sérii a postup do semifinále.

Stantien vyzdvihol popradské srdce, Brejčák: Severovýchod sme my

Obranca popradského tímu priznal, že po vlaňajšom štvrťfinálovom vypadnutí už nechcel zažiť podobné pocity.

L. Nagy potvrdil ligový koniec, záver kariéry si predstavoval inak

Košickí hokejisti tretíkrát v rade skončili už vo štvrťfinále, čo bolo na míle vzdialené od predstáv ich kapitána.

TIPSPORT LIGA: Poprad zdolal Košice a postúpil do semifinále

Poprad nastúpi proti víťazovi základnej časti z Banskej Bystrice, Nitra sa stretne so Zvolenom. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Nitra zdolala Trenčín a postúpila do semifinále

Tretia tretina sa zmenila na šachovú partiu. ,aktualizované

Žilina sa blíži k postupu do Tipsport Ligy

Piaty duel vyrovnanej barážovej série mal gólový úvod. Už po 74 sekundách hry sa po samostatnej akcii presadil žilinský odchovanec v drese hostí Linet.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Poprad nedobyl šiestykrát Steel arénu

Po zápase sa najviac hovorilo o situácii zo 65. minúty, keď akciu Samuela Takáča dokončil Justin Buzzeo.