Tipsport Liga

Banská Bystrica zdolala Košice, súboj o majstra bude ešte dramatický

Riziko s prázdnou bránkou pri power play si Košičania zvolili 90 sekúnd pred koncom, no bez vytúženého efektu. ,aktualizované

ONLINE: Handzušovci doma porazili Košice a vyrovnali finálovú sériu

Zápas odštartovala v prvej minúte bitka i vylúčenie kanadského brankára Corbeila.,aktualizované

Banská Bystrica porazila Košice 3:1 v 3. zápase finálovej série

Barani síce prehrali prvú tretinu, no v druhej už písali s dvoma gólmi scenár oni. ,aktualizované

ONLINE: Dokonalý obrat Bystričanov v treťom zápase finálovej série

Košice vedú v sérii 2:1 na zápasy.,aktualizované

Druhé finálové stretnutie ponúklo obrovskú drámu, hrdinom Košíc Bicek

Východniari stratili na domácom ľade trojgólové vedenie.

ONLINE z boja o titul medzi HC Košice a HC 05 Banská Bystrica

Východniari stratili na domácom ľade trojgólové vedenie.,aktualizované

Nitrianski hokejisti sa rozlúčili so sezónou, prebrali si medaily

Hokejisti HK Nitra sa dnes rozlúčili s hokejovou sezónou Tipsport extraligy na autogramiáde a poďakovali sa svojim fanúšikom v nitrianskom PKO.

ONLINE: Košice s prehľadom zvládli úvodný zápas finálovej série

Banská Bystrica v Steel Aréne domáceho brankára Hyláka neprekonala.,aktualizované

Play off extraligy: Primátori finalistov stávkou podporia mládežníkov

TASR informovala prostredníctvom tlačovej správy hovorkyňa mesta Košice Linda Šnajdárová.

Finále extraligy: Bystrica o prvý titul, Košice môžu vyrovnať Slovan

Úvodné buly je dnes o 17.00 hod. na ľade obhajcu titulu. Sledujte tento zápas ONLINE na Teraz.sk.

Košice očakávajú proti Bystrici fyzicky náročné finále

Finále extraligovej play off odštartuje v stredu 1. apríla v košickej Steel aréne.

Sklamaný Školiak vyzdvihol sériu: Reklama na hokej ako hrom

V semifinálovej sérii nazbieral tridsaťšesťročný útočník päť kanadských bodov (1+4), hoci v siedmom dueli napriek niekoľkým dobrým príležitostiam nebodoval ani raz.

Handzušov palec hore bystrickému tímu: Som naň hrdý

Pre majstra sveta z Göteborgu 2002 bude finálová séria proti Košiciam druhou v najvyššej domácej súťaži.

V Nitre zavládol po vypadnutí smútok. Školiak: Sklamanie je veľké

Nitra 29. marca (TASR) - Sedem emočne vypätých zápasov, vypredané štadióny a gradujúce hokejové predstavenia. To všetko priniesla semifinálová séria extraligovej play off medzi Nitrou a Banskou Bystricou. Oba tímy boli do rozhodujúcej sekundy rovnako blízko k bránam finále, no rozuzlenie napokon priniesla až 62. minúta záverečného duelu.

Košice spoznali súpera, vo finále premiérovo Banská Bystrica

V siedmom zápase semifinále play off zvíťazili Banskobystričania na ľade vicemajstra Nitry po predĺžení gólom Kytnára.,aktualizované

Banská Bystrica doma v predĺžení odvrátila mečbal Nitry

O druhom finalistovi sa rozhodne v nedeľu pod Zoborom. ,aktualizované

Nitra pohodlne triumfovala nad Bystricou, vedie 3:2 na zápasy

Šiesty duel je na programe v piatok na ľade Banskej Bystrice.,aktualizované

Turek bude trénerom HKM Zvolen aj v budúcej sezóne

V novembri 2013 odišiel Turek do Chomutova a následne do Zvolena.

Košice s tretím obratom a gólovou bodkou Bartánusa

Košického strelca potešilo okrem gólu i ukončenie semifinálovej série, v ktorej sa postup nerodil ľahko, i keď stav série (4:1) naznačuje niečo iné.

Košice zdolali Poprad a zahrajú si finále

Sériu hranú na štyri víťazné stretnutia ovládli v pomere 4:1 a postúpili do ôsmeho finále v rade, celkovo pätnásteho.,aktualizované

Play off extraliga: Bystrica vyrovnala sériu s Nitrou

Vo štvrtom semifinálovom zápase play off hokejovej extraligy medzi HC'05 Banská Bystrica a HK Nitra boli úspešnejší domáci 'barani', zvíťazili 4:2 a vyrovnali zápasovú sériu na 2:2. ,aktualizované

V treťom zápase play off extraligy si Nitra podmanila Bystricu 3:2

Nitrania boli lepší, vypracovali si viac šancí a čo bolo podstatné, viedli gólom L. Nováka v 10. min.,aktualizované

Extraliga: Poprad znížil v sérii a nemyslí na koniec sezóny

"Kamzíci" odohrali v domácom prostredí dobrý duel v defenzíve, no konečne sa popradskí útočníci výraznejšie presadili i v útoku.

Extraliga: Košičania chcú v utorok ukončiť sériu s Popradom

Napriek vysokej prehre v sobotňajšom štvrtom zápase si z prehry ťažkú hlavu nerobia a sústredia sa už na utorňajší piaty duel v Steel aréne.

Domáci Poprad zdolal Košice 6:2, posledný gól padol do prázdnej brány

Hokejisti HK Poprad zvládli štvrtý semifinálový duel play off Tipsport extraligy a po triumfe 6:2 nad HC Košice upravili stav série hranej na štyri víťazné zápasy na 1:3.,aktualizované

Košičania sú len krok od finále, Poprad zdolali aj do tretice

Hrdinom tretieho semifinálového duelu bol Gabriel Spilar. ,aktualizované

Mikula po baráži: Radšej stokrát dostať padáka ako toto ešte raz zažiť

Hoci sa po zápase tešili z úspešného konca, záchrana v najvyššej súťaži nie je pre nich dôvodom na radosť.

Žilina sa opäť zachránila v extralige, v barážovej sérii zdolala Detvu

Medzi elitou sa hokejisti Žiliny udržali už druhý rok za sebou, vlani zdolali Bardejov. ,aktualizované

Hylák o závere duelu: Päťminútovka ako z ríše snov

Víťazstvo proti Popradu sa zrodilo až v záverečnej päťminútovke.

Košice doma zdolali Poprad, výsledok otočili za pár minút

Druhý duel je na programe v utorok 17. marca.,aktualizované

Zvolen - Poprad 0:1 sn, do semifinále postúpil Poprad

Do semifinále hokejovej play off extraligy postúpil HK Poprad. V rozhodujúcom siedmom zápase na zvolenskom ľade zdolal HKM Zvolen po samostatných nájazdoch 1:0.,aktualizované

MsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva 5:6 v 2. zápase baráže o extraligu

MsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva 5:6 (1:1, 0:3, 4:2) /na zápasy: 1:1/FLEŠ-SR-Hokej-baráž-extra-2.-Žilina-Detva-koniec,aktualizované

Žilina deklasovala Detvu v 1. zápase baráže o extraligu

Druhý zápas je na programe v piatok o 17.00 opäť v Žiline.,aktualizované

Krotákov hetrik odvrátil mečbal Zvolena, rozhodne piatok trinásteho

V šiestom štvrťfinále play off extraligy Poprad triumfoval, kapitán domácich rozjasal popradské tribúny.,aktualizované

Štartuje hokejová baráž, Detva chce cez Žilinu postúpiť do extraligy

Skúsený kormidelník Žilinčanov Peter Mikula nemá veľkú radosť z mena barážového súpera.

Play off extraligy: Majster vzdal hold Piešťanom,Oremus: Hrali výborne

Outsider z Piešťan potrápil košického favorita určite viac ako sa čakalo. Dosiahol dve víťazstvá a ďaleko nebol ani od väčšieho prekvapenia.