< späť

Hlohovskí hasiči hasili požiar v byte staršej ženy

Ilustračné foto Foto: TASR/Milan Kapusta

Podľa krajskej hovorkyne Hasičského a záchranného zboru v Trnave v byte bývala staršia pani, ktorá sa nadýchala splodín horenia.

Hlohovec 4. januára (TASR) – Vo štvrtok po 8. hodine zadymila horiaca posteľ byt a následne aj vchod bytového domu na ulici Za poštou v Hlohovci. Požiar vznikol v byte na prízemí. Podľa krajskej hovorkyne Hasičského a záchranného zboru v Trnave Júlie Kedrovej v byte bývala staršia pani, ktorá sa nadýchala splodín horenia. Bola jej poskytnutá predlekárska pomoc a potom ju hasiči odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby.

"Pred príchodom hasičov na miesto udalosti požiar lokalizovali príslušníci polície a sused, ktorí aj začali s odvetrávaním priestoru. Hasiči vyniesli tlejúci matrac a bielizeň na voľné priestranstvo a následne ich dohasili a za pomoci pretlakového ventilátora odvetrali byt. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania, priama materiálna škoda je predbežne vyčíslená na 300 eur," uviedla Kedrová.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

Úvod

HRABKO a CHMELÁR: Zeman využil Drahošovu chybu, chce vyhrať debatami

Pre Drahoša nemá zmysel bojovať o Zemanových voličov, potrebuje voličov porazených kandidátov. Zeman potrebuje zobudiť nevoličov a zneistiť časť voličov Drahoša, zhodli sa v TABLET.TV Chmelár a Hrabko