Horúci kandidát na cenné kovy spadol na podujatí série Turné štyroch mostíkov v Innsbrucku.

Vystúpením jamajských bobistov sa inšpiroval Hollywood a v roku 1993 vznikol film Kokosy na snehu, ktorý iba v kinách zarobil 150 miliónov USD.

Jagudinova šou si vyžiada dvojdňovú prestavbu zimáku v Bratislave

Tím 120 ľudí bude takmer 48 hodín meniť od základov najznámejšiu slovenskú hokejovú halu. Ako prvé odmontujú plexisklá a mantinely.

Innerhofer bol najrýchlejší v prvom tréningu zjazdu v Kitzbüheli

O 28 stotín sekundy prekonal Američana Nymana, na tretej priečke sa spoločne umiestnili Talian Marsaglia a Aamodt Kilde z Nórska.

Bobistom SR hrozí, že sa nepredstavia na ZOH v Pjongčangu

Pilot Radek Matoušek totiž v uplynulých troch rokoch reprezentoval rodné Česko.

ZOH2018: Organizátori zverejnili mená starostov olympijských dedín

Ministerstvo spravodlivosti uviedlo, že podrobne preverí pobyt cudzincov, ktorí by ZOH mohli zneužiť na nelegálne zdržiavanie v krajine.

Ako uviedla slovenská slalomárka, vníma potrebu pomáhať začínajúcim športovcom, pretože sama prešla rovnakým náročným procesom.

,aktualizované

Paralympijskí zjazdári Farkašová a Kubačka s výhrami na podujatí SP

Medzi telesne znevýhodnenými ženami obsadila 6. priečku Petra Smaržová, Martin France skončil v mužskej kategórii rovnako šiesty.

Björndalenov sen sa definitívne rozplynul, Nóri ho nenominovali na ZOH

Najúspešnejší športovec v histórii ZOH nesplnil kvalifikačné kritériá Nórskeho biatlonového zväzu.

Lyžiarka Stromková vynechá Mammoth Mountain a príde o ZOH

Stromková bola jediná slovenská akrobatka so šancou štartovať v Pjongčangu.

ZOH2018: Slováci budú v Pjongčangu štartovať v štvorboboch

Slovenskí bobisti zastrešení pod VŠC Dukla Banská Bystrica v práve skončenej sezóne EP pravidelne bodovali v pretekoch štvorbobov.

Boby: V St. Moritzi triumfovali Nemci

Nemci triumfovali dvojnásobne.

Slalom vo Wengene v jasnej réžii Hirschera, Andreas Žampa neštartoval

Vo švajčiarskom Wengene si obhajca veľkého glóbusu utvoril náskok 35 stotín sekundy pred Švédom Andrem Myhrerom, tretí bol s odstupom 59 stotín sekundy Nór Henrik Kristoffersen.

Biatlon: Vyhrala Fínka Mäkäräinenová, Kuzminová prišla o žlté tričko

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová dobehla 23-tia.

Nór Schmid sa stal víťazom severskej kombinácie vo Val di Fiemme

Po skokanskej časti figuroval na čele jeho krajan Jarl Magnus Riiber, v následnom behu na 10 km však Schmid naplno predviedol svoje kvality.

V sánkovaní triumfoval na domácej trati v Oberhofe Loch

Pred druhým v poradí, Rusom Semjonom Pavličenkom, zvíťazil líder celkovej klasifikácie seriálu s náskokom 0,267 sekundy.

Talianky triumfovali v zjazde, vyhrala Goggiová

Rozhodcovská jury sa rozhodla pred pretekmi skrátiť trať vzhľadom na náročné podmienky. Dvadsaťpäťročná Goggiová si pripísala prvé tohtosezónne víťazstvo v pretekoch SP a tretie v kariére.

V mass pretekoch 5. kola zvíťazil Nór J. T. Boe

V nemeckom Ruhpoldingu na 15 km trati na neho s odstupom 4,5 sekundy nestačil vedúci muž priebežného hodnotenia SP Martin Fourcade,