Zimné športy

Biatlonista Eberhard so šprintérskym triumfom vo 4. kole SP

V priebežnom poradí SP vedie aj naďalej Francúz Martin Fourcade.,aktualizované

Hannu Manninen sa vo veku 38 rokov vráti na scénu Svetového pohára

Tridsaťosemročný Manninen sa medzičasom venoval licencii pilota. V minulosti bol úhlavným súperom súčasného trénera nemeckej reprezentácie Ronnyho Ackermanna, vynikal predovšetkým v bežeckej časti.

Lindsey Vonnová už trénuje. Pripravuje sa na preteky v Európe

Šéf úseku alpských disciplín v americkom tíme pre AP uviedol, že na svahy by sa mohla vrátiť už na podujatí SP v rakúskom stredisku Altenmarkt-Zauchensee 14.-15. januára.

Hütterová si zranila na tréningu koleno, sezóna sa pre ňu skončila

Jej najlepším výsledkom v aktuálnej sezóne bolo druhé miesto z decembrového zjazdu vo francúzskom Val-d'Isere.

SKOKY NA LYŽIACH: Tande vyhral aj v Innsbrucku a je nový líder

V jednokolovej súťaži na Bergiseli vo veternej lotérii pristál na značke 128,5 m a triumfoval s náskokom 2,6 bodu pred krajanom Robertom Johanssonom. ,aktualizované

Tour de Ski: Nilssonová si po triumfe v stíhačke upevnila vedenie

Po dni voľna absolvujú ženy v piatok korčuliarsku päťku v talianskom Dobbiacu. ,aktualizované

Rakúsky skokan Hayböck vynechá pre chrípku podujatie v Innsbrucku

Rakúšanovi patrila po dvoch podujatiach priebežná šiesta pozícia.

Vlhovej tréner bol po prvom kole nahnevaný, po druhom šťastný

Vlhovej taliansky tréner Livio Magoni si v utorok prešiel viacerými fázami emočného spektra.

Slovenky v Záhrebe excelovali. Zuzulová vyhrala, Vlhová skončila druhá

Po Flachau 2016 tak malo slovenské lyžovanie iba druhýkrát v histórii dvojnásobné zastúpenie na pódiu.,aktualizované

Ohlasy médií: Záhreb patril Slovenkám. Kráľovnou je Zuzulová

Druhé miesto získala Petra Vlhová. tretia bola Češka Šárka Strachová.,aktualizované

Pre Veroniku Velez-Zuzulovú bol dnešný triumf v Záhrebe emotívny. Dosiahla ho napriek zdravotným problémom a navyše ju korunovala Janica Kosteličová.,aktualizované

Záhreb bol najmä slovenský a aj český. Zuzulová: Je to úžasné

Veronika Velez-Zuzulová s Petrou Vlhovou zabezpečili slovenské historické double, pódium skompletizovala Šárka Strachová.

Pozrite si, ako slovenská kráľovná a princezná dobyli Záhreb

Veronika Velez-Zuzulová zvíťazila a skvelý úspech slovenských farieb zvýraznila druhým miestom Petra Vlhová, ktorá tak podčiarkla historické double.,aktualizované

Lyžovanie: Rus Usťugov dosiahol víťazný hetrik

Rus Sergej Usťugov a Švédka Stina Nilssonová vyhrali utorňajšiu tretiu etapu prestížneho podujatia Tour de Ski v behu na lyžiach. ,aktualizované

Biatlon: Fourcade nesúhlasí so zrušením podujatia v Rusku

Francúzsky biatlonista Martin Fourcade povedal, že zrušenie Svetového pohára v ruskom Ťumene je výsmechom v boji proti dopingu.

Skoky: Rakúšan Kraft vyhral kvalifikáciu v Innsbrucku

Na domácej pôde v Innsbrucku dosiahol výkon 134,5 metra.

Lyžovanie: Švédka Nilssonová je po triumfe v skiatlone na čele

Švédska bežkyňa na lyžiach Stina Nilssonová vyhrala utorkovú tretiu etapu Tour de Ski, ktorou boli preteky na 2x5 km v skiatlone v nemeckom stredisku Oberstdorf.

Velez-Zuzulová Dubovskej: Buď rada, že jazdíš za Česko

Prvé kolo slalomu SP v Záhrebe sa začína o 13.00, druhé o 16.15 h.

Mladí Slováci vo štvrťfinále neprekvapili. Švédom podľahli o päť gólov

Slovenskí hokejisti do 20 rokov obsadili v celkovom poradí ôsme miesto. ,aktualizované

V pondelňajšom štvrťfinále v Toronte zvládli ruskí hokejisti úlohu favorita a nad Dánskom triumfovali 4:0.,aktualizované