Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea
< sekcia Fortunaliga

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili nad MFK Skalica 3:1 v 14. kole FL

Ilustračné foto. Foto: TASR - Michal Svítok

Trenčania sa víťazstvom bodovo vzdialili svojmu súperovi v dolnej polovici tabuľky.

Trenčín 15. októbra (TASR) - Futbalisti AS Trenčín zvíťazili v sobotnom zápase 14. kola Fortuna ligy nad MFK Skalica 3:1. Všetky góly padli v druhom polčase.

Domácich poslal do vedenia v 66. minúte Filip Bainovič, na ktorého dvomi gólmi nadviazal Matúš Kmeť. Hostia znížili až v 90. minúte, keď sa presadil Andrej Fábry.

Trenčania sa víťazstvom bodovo vzdialili svojmu súperovi v dolnej polovici tabuľky. Po 14 odohratých zápasoch sú s 18 bodmi na priebežnom 8. mieste. Skaličania prehrali tri zápasy po sebe a na 10. mieste majú 12. bodov.

AS Trenčín - MFK Skalica 3:1 (0:0)
Góly: 66. Bainovič, 69. a 87. Kmeť - 90. Fábry
Rozhodovali: Očenáš - Košecký, Zemko,
ŽK: Yem, Ibrahim - Nagy, Václav

Trenčín: Kukučka - Yem (88. Mičuda), Pires, Ďuriška, Kozlovský - Hollý (65. Ibrahim), Bainovič, Gajdoš (65. Lavrinčík) - Kmeť, Eynel Soares (88. Demitra) - Kupusovič (85. Emeka)

Skalica: Junas - Čögley, Podhorin, Václav, Černek - Hollý, Nagy (61. Vlasko) - Mihalík (85. Kousal), Potoma (70. Baumgartner), Yao - Haša (70. Fábry)