Fortunaliga

Podbrezová zdolala v šlágri 14. kola Spartak Trnava 3:1

Nováčik zaznamenal dva góly už v prvom polčase. Najskôr sa v 9. minúte presadil Peter Kováčik a päť minút pred prestávkou zvýšil náskok domácich Nigerijčan Moses David Cobnan.

Futbalisti MFK Ružomberok remízovali s MFK Tatran 1:1 v 14. kole FL

Ružomberčania vyrovnali už tri minúty po zmene strán zásluhou Martina Regáliho.,aktualizované

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili nad MFK Skalica 3:1 v 14. kole FL

Trenčania sa víťazstvom bodovo vzdialili svojmu súperovi v dolnej polovici tabuľky.,aktualizované

Futbalisti Dukly zvíťazili nad MŠK Žilina 2:1 v 14. kole FL

Skóre duelu otvoril v siedmej minúte exportnou strelou z vyše dvadsiatich metrov hosťujúci Galčík, keď si pripravil pozíciu na zakončenie a loptu poslal do pravého horného rohu Hruškovej svätyne.,aktualizované

Dunajská Streda neudržala náskok, v Zlatých Moravciach remizovala

Všetky góly padli po prestávke. ,aktualizované

Futbalisti Podbrezovej prehrali tretíkrát za sebou,v Michalovciach 0:1

V tabuľke Podbrezová figuruje na piatej pozícii, keď nazbierala 20 bodov rovnako ako MFK Ružomberok na štvrtom mieste.

FORTUNA LIGA: Kocian ukončil spoluprácu s ViON Zlaté Moravce

O uvoľnenie z funkcie požiadal sám pre zdravotné problémy. ,aktualizované

V Banskej Bystrici hviezdili Faško a Polievka,brankár Száraz sa hneval

Dôvod na radosť v sobotu večer nemal brankár Michaloviec Benjamín Száraz. Inkasoval tri góly, za ktoré príliš nemohol.

MFK Dukla Banská Bystrica zdolala v 12. kole FL MFK Michalovce 3:1

V prvom polčase dominovali na ihrisku domáci, ktorí si vytvorili niekoľko šancí, ale gól strelili iba jeden, a to v 26. minúte, keď Faško hlavou aj s prispením žrde otvoril skóre.,aktualizované

Liptovský Mikuláš podľahol v 12. kole Fortuna ligy Dunajskej Strede

Liptáci sú naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky, keď v doterajšom priebehu nazbierali iba štyri body. Prehra s DAC bola pre nich tretia za sebou.

MŠK Žilina remizoval v 12. kole Fortuna ligy s AS Trenčín

Gólov sa diváci dočkali v druhom polčase, na presný zásah Soaresa odpovedal v 75. minúte domáci Jambor.,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zdolal Skalicu 2:0 v 12. kole

Napokon sa Tučný predsa zapísal do streleckej listiny, keď v 80. minúte skóroval prízemnou strelou k žrdi - 2:0.

Fortuna liga na dedine prinesie derby ôsmej ligy v priamom prenose

Cieľom projektu je zachovať atmosféru dedinského futbalu a zároveň priniesť prvky najvyššej slovenskej súťaže.

Derby v Trnave sa skončilo remízou, Slovan bez gólu už tri zápasy

Spartak mal príležitosti aj v prvom dejstve, na polovici svojho súpera sa však usadil až po prestávke, keď tréner Michal Gašparík pristúpil k zmene taktiky.

Derby medzi Spartakom a Slovanom sa skončilo remízou 0:0

Slovan má na čele tabuľky trojbodový náskok pred Podbrezovou, ktorá ako jediná v prebiehajúcej ligovej sezóne ešte neprehrala.,aktualizované

Podbrezová naďalej vo FL bez prehry, Trenčín štvrtýkrát v rade neuspel

Brankár Podbrezovej si za svoje výkony vyslúžil aj pozvánku do slovenskej reprezentácie do 21 rokov. V zápase proti Trenčínu opäť ukázal svoje kvality.

Zlaté Moravce podľahli v 11. kole Fortuna ligy Michalovciam 0:1

Zemplínčania si pripísali prvé víťazstvo po troch dueloch. Moravce nenadviazali na predchádzajúce prvé víťazstvo sezóny s Trenčínom a so 7 bodmi im patrí predposledná priečka. ,aktualizované

Podbrezová zdolala v 11. kole Fortuna ligy Trenčín 2:0

V priebežnej tabuľke sa pred nedeľným šlágrom kola Trnava – Slovan dostali na druhú priečku, keď na lídra a úradujúceho majstra z Bratislavy strácajú iba dva body.,aktualizované

Žilina zdolala v 11. kole Fortuna ligy Liptovský Mikuláš 4:2

Žlto-zelení smerovali za víťazstvom od úvodu. Po góloch Samuela Gidla a Adriána Kaprálika viedli 2:0 už v 22. minúte.

FORTUNA LIGA: Do kádra Trnavy pribudol mladý Nigérijčan Ali Baba

V roku 2018 podpísal prvý profesionálny kontrakt s gréckym klubom Asteras Tripolis, vlani hosťoval v konkurenčnom tíme Xanthi.

Slovan sa musí zaobísť bez Kankavu, Weiss st.: Je nenahraditeľný

Slovanisti sa budú môcť opäť oprieť o päťcifernú návštevu. V stredu sa počet predaných vstupeniek blížil k 10.000, klub očakáva 12.000 až 14.000 fanúšikov.

FL: Zlaté Moravce angažovali českého obrancu Tomla z Pardubíc

Dvadsaťšesťročný stopér podpísal kontrakt na rok s opciou na ďalšiu sezónu.

Slovan je na čele tabuľky Fortuna ligy o päť bodov pred Podbrezovou

Podbrezová je naďalej ako jediné mužstvo v sezóne bez prehry. So štyrmi víťazstvami a piatimi remízami stráca na Slovan päť bodov.

MFK Ružomberok zdolal v 9. kole Fortuna ligy FC Spartak Trnava 3:2

Ružomberčania triumfovali vďaka skvelej efektivite a priblížili sa Spartaku na dva body.

Slovan s ťažkosťami bodoval v B. Bystrici, Duklu mrzeli dve brvná

Trénera bratislavského mužstva Vladimíra Weissa sklamali niektoré individuálne výkony hráčov, avšak zisk troch bodov ho uspokojil.

FORTUNA LIGA: Podbrezová ukradla všetky body Žiline spod Dubňa

Domáci dohrávali už od 25. minúty bez vylúčeného stopéra a kapitána Tomáša Nemčíka, ktorý videl červenú kartu po konzultácii rozhodcu so systémom VAR. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Gono zamieril zo Žiliny na hosťovanie do Wisly Plock

Plock figuruje po 7. kole najvyššej poľskej súťaže so ziskom 16 bodov na čele tabuľky.

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš naďalej čaká na prvé víťazstvo v sezóne.,aktualizované

Duel medzi MFK Zemplín Michalovce a MFK Ružomberok skončil nerozhodne

Ružomberok má po piatej remíze v sezóne 11 bodov a je na 6. priečke.

Obranca Sluka odchádza zo Žiliny na hosťovanie do Českých Budějovíc

Dvadsaťtriročný hráč hosťoval už na jar v tíme MTK Budapešť.

Slovan vyhral nad Ružomberkom vďaka gólu v nadstavenom čase

Účastník skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy zostal po šiestom víťazstve za sebou na čele tabuľky o päť bodov pred nováčikom z Podbrezovej.

Majster Slovan vedie o päť bodov pred nováčikom z Podbrezovej

O bod za Podbrezovou figurujú Trnava so Žilinou.

FL: Obhajca titulu Slovan si upevnil postavenie na čele tabuľky

FC Spartak Trnava zvíťazil v sobotňajšom šlágri nad FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:1 a v tabuľke sa posunul na druhé miesto. ,aktualizované

Výprava L. Mikuláša mala na ceste z Trenčína nehodu, hlási aj zranenia

Zahraničný kamionista prešiel do protismeru a zachytil náš autobus, uvádza klub.

Trnava sa v tabuľke vyšvihla pred DAC, Bukata: Rozhodla tímovosť

Spartakovci vyleteli na súpera a v 16. minúte išli do vedenia zásluhou Daniela.

AS Trenčín zdolal v 6. kole Fortuna ligy Liptovský Mikuláš

Trenčania si pripísali druhé víťazstvo v sezóne a nazbierali osem bodov, Liptáci naďalej čakajú na prvý úspech, na konte majú tri remízy a tri prehry.

Michalovce zvíťazili v 6. kole Fortuna ligy nad Skalicou

Domácich poslal v 10. minúte do vedenia Adler Da Silva.,aktualizované

Zlaté Moravce remizovali v 6. kole Fortuna ligy s Ružomberkom

Hostia viedli 1:0 aj 2:1, bod pre domácich zachránil v 87. minúte striedajúci Adam Brenkus, ktorý v lete prestúpil práve z Ružomberka do Zlatých Moraviec.

Spartak Trnava zvíťazil v 6. kole Fortuna ligy nad DAC Dunajská Streda

Domáci sa ujali vedenia zásluhou Erik Daniela, po zmene strán v silnom lejaku pridal po signáli z rohového kopu druhý gól Martin Mikovič.