Fortunaliga

Futbalisti Košíc remizovali s AS Trenčín 1:1, Slovan môže rozhodnúť

Slovan sa bude chcieť rehabilitovať za prehru 1:2 vo finále Slovnaft Cupu, ktorú mu 1. mája v Myjave uštedril MFK Košice.,aktualizované

Podbrezovú čaká premiéra v najvyššej súťaži

Pre Podbrezovú je postup do Corgoň ligy najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Spartak Trnava prekonal klubový rekord

Spartak Trnava vyhral už sedem zápasov v rade.

Myjava remizovala s DAC 1:1, Ružomberok so Senicou bez gólov

V 76. min sa na „päťke“ uvoľnil Tawamba a v tutovke trafil len brvno. Seničania napokon bezgólovú remízu ubránili.,aktualizované

Podbrezová postúpila prvýkrát do Corgoň ligy

Pre Podbrezovú je postup do najvyššej súťaže najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Futbalista Senice Juraj Piroska čakal miernejší trest

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu udelila Jurajovi Piroskovi dvojmesačný dištanc.

Slovan s ďalšou šancou, počkať si musí na súboj v Košiciach

Slovan má na čele tabuľky 11-bodový náskok pred Trenčínom, v hre je stále 15 bodov.

Kapitán Slovana Igor Žofčák je po operácii nohy

Termín jeho návratu nie je známy.

V 28. kole CL prehral doma Slovan s MFK Ružomberok 1:2

O jediný gól belasých sa postaral z penalty Juraj Halenár.,aktualizované

Slovan hostí trápiacu sa Ružu, Myjava mu môže pomôcť k obhajobe

Futbalisti Slovana Bratislava sa už v sobotu môžu tešiť z rekordného ôsmeho slovenského titulu.

Trnavský Spartak vyhral v Ružomberku 2:0

Skóre zápasu otvoril už v 10. minúte Chovanec. ,aktualizované

Peltier stratil v Košiciach vedomie, podstúpil CT vyšetrenie

V 67. minúte zápasu sa so stredopoliarom Košíc Ľubomírom Korijkovom tvrdo zrazili hlavami.

V šlágri vyhral Slovan v Košiciach 2:0

Líder corgoňligovej tabuľky vyhral v Čermeli po góloch Halenára a Vitteka. ,aktualizované

Banská Bystrica vyhrala nad Žilinou 4:1 v dohrávke 26. kola CL

Jediný gól Žiliny strelil Jurčo z pokutového kopu. ,aktualizované

Za zákerný faul na Kóňu, dostal Szarka predbežný zákaz činnosti

Dvadsaťtriročný futbalista DAC Dunajská Streda môže dostať za likvidačný faul na špílmachra FK Senica až päťročný dištanc.

V Trnave boj o tretie miesto, Nigro lákadlom na Pasienkoch

FC Nitra bojuje s Dunajskou Stredou o udržanie sa v najvyššej súťaži, takže najbližší zápas s Ružomberkom bude pre zverencov Ladislava Hudeca ďalším z kategórie existenčných.

Slovan zvíťazil v Senici 3:1, Ružomberok doma s Košicami bez gólov

Futbalisti Slovana si tak vytvorili v prvom zápase semifinále Slovenského pohára Slovnaft Cup veľmi nádejnú východiskovú pozíciu na postup do finále.,aktualizované

Tomáš Kóňa sa vráti najskôr v auguste, bude bojovať

Kóňovi sa už ospravedlnil Szarka aj vedenie klubu zo Žitného ostrova.

Slovan zvíťazil v Trenčíne 1:0, Ružomberok prehral s B. Bystricou

Víťazný gól Slovana strelil Marko Milinkovič.,aktualizované

Dukla B. Bystrica vyplatila pohľadávky, odpočet bodov je už nehrozí

Aktuálnu situáciu s uhradenými pohľadávkami potvrdil aj šéf Disciplinárnej komisie Slovenského futbalového zväzu Miroslav Vlk.

Šinglár a Savič si nezahrajú jeden zápas, Jarábek s pokarhaním

Kouč druholigového Tatrana Prešov Jozef Kostelník má dočasne pozastavenú činnosť.

Slovan čaká zápas v Trenčíne, podľa Hlohovského to bude šláger

Pozornosť budú pútať aj zápasy o záchranu, v ktorých posledná Nitra hrá v Košiciach.

V CL výhra DAC nad Žilinou, Trnava zdolala Trenčín a ViOn Ružomberok

Futbalisti Nitry si poradili so Spartakom Myjava 3:0, Bystrica podľahla Košiciam 0:1.,aktualizované

DK SFZ zastavila futbalovému klubu Dukla B. Bystrica činnosť

Slovan Bratislava a Spartak Trnava dostali pokutu. Voči trénerovi Spartaka Trnava je začaté disciplinárne konanie.

Vedenie MFK Košice predĺžilo zmluvu s trénerom Látalom

Košice momentálne figurujú na šiestej priečke Corgoň ligy.

Trnava vyhrala v Senici 1:0 v 23. kole Corgoň ligy

Jediný gól zápasu strelil pred koncom prvého polčasu Sabo.,aktualizované

Futbalista Kladrubský bude Slovanu chýbať niekoľko mesiacov

Jiří Kladrubský už absolvoval artroskopický zákrok a čaká ho ešte jedna operácia zraneného kolena.

Asistentom trénera Chovanca v Ružomberku sa stal Horst Siegl

V pozícii nahradil Viliama Hýravého.

Trenčín zdolal Bystricu 3:1, na vedúci Slovan stráca šesť bodov

Futbalisti Bystrice strelili úvodný gól zápasu pár minút pred koncom prvého polčasu.

D. Rusov po prehre v derby: Slovan nebol lepší, ale efektívnejší

Derby sledovala na Pasienkoch na slovenské pomery slušná návšteva 5329 divákov.

Slovan Bratislava vyhral nad Spartakom Trnava 2:0

Skóre otvoril 55. minúte z jedenástky Róbert Vittek, o tri minúty stanovil podobu konečného výsledku Lester Peltier.,aktualizované

Košice vyhrali nad Žilinou, Senica nad Nitrou

V Senici futbalisti odohral zápas za silného hustého dažďa, lopta miestami zostávala stáť na premoknutom teréne.,aktualizované

V Myjave postihla epidémia 14 hráčov, duel s Moravcami odložili

Oficiálny facebookový profil myjavského klubu vo štvrtok uviedol, že spomedzi 22 hráčov v kádri má 14 z nich zvýšenú teplotu a virózia zasiahla aj členov realizačného tímu. ,aktualizované

Slovan pred derby s veľkou kampaňou, Galis sa teší na atmosféru

Slovan uvoľnil na derby proti Spartaku Trnava 1200 vstupeniek pre fanúšikov hostí.,aktualizované

Mikovič podpísal so Spartakom Trnava nový kontrakt

Dvadsaťtriročný útočník bude obliekať dres "bílích andelov" do polovice roka 2016.

Slovan zdolal Nitru a Trenčínu opäť odskočil na 6 bodov

O triumfe "belasých" rozhodol kapitán Igor Žofčák.,aktualizované

Dunajská Streda vyhrala v Trnave, Banská Bystrica zdolala Senicu

Futbalová Corgoň liga dnes pokračovala zápasmi 21. kola.,aktualizované

Väčšinovým majiteľom DAC-u bude Oszkár Világi

Podnikateľ Oszkár Világi má s klubom DAC Dunajská Streda odvážne plány.,aktualizované

Senica porazila Zlaté Moravce 2:1, Spartak Trnava remizoval s Nitrou

Úradujúci majster ŠK Slovan Bratislava vstúpil do jarnej časti futbalovej Corgoň ligy víťazstvom 2:0 nad Duklou Banská Bystrica.,aktualizované

Spartak Trnava poslal Klabníka na hosťovanie do Dunajskej Stredy

Dvadsaťdvaročný obranca počas jesene odohral za A-mužstvo bílích andelov iba dve ligové stretnutia.