Fortunaliga

Futbalistu roka vyhlásia v Žiline, v menoslove aj jeden z Fortuna ligy

Medzi desiatimi kandidátmi na víťaza ankety figurujú v absolútnej väčšine legionári, jedinou výnimkou z domácej Fortuna ligy je Viktor Pečovský z MŠK Žilina.

V derby zápase Slovan-Trnava si tradiční rivali body podelili

Velkí súperi sa stretli v dohrávke 14. kola Fortuna ligy.,aktualizované

Milinkovič pokračuje v Slovane, dohodol sa na novej zmluve

Milinkovič prišiel do Slovana začiatkom roka 2011 z MFK Košice.

Šéf Podolák reagoval na otvorený list vlastných hráčov MFK Košice

Predmetom listu boli meškajúce výplaty, ktoré niektorí hráči nevideli údajne šesť, či sedem mesiacov.

Ševela i Guľa sa zhodli,že šláger splnil očakávania a liga je otvorená

Pod Dubňom sa podľa slov oboch trénerov, domáceho Adriána Guľu i hosťujúceho Martina Ševelu, hral nadštandardný ligový zápas.

Žilina doma remizovala s Trenčínom

"Sošoni" tak majú pred Trenčínom stále trojbodový náskok.,aktualizované

Ružomberok porazil Myjavu, Slovan zvíťazil v Zlatých Moravciach

Dnes sa odohrali tri stretnutia Fortuna ligy.,aktualizované

Senica zdolala Košice, Banská Bystrica uhrala s Trnavou remízu

Senica zvíťazili v piatkovom stretnutí 21. kola Fortuna ligy na domácom ihrisku nad MFK Košice 3:1 a upevnili si tretiu priečku v tabuľke. ,aktualizované

Košickí futbalisti napísali otvorený list o zlej finančnej situácii

Niektorí hráči, ktorí bývajú v podnájmoch, boli upozornení, že budú vysťahovaní, ak neuhradia dlžné mesiace.

Košičan Bukata po operácii achilovky predčasne ukončil sezónu

Futbalový stredopoliar Martin Bukata z MFK Košice sa v stredu v Prešove podrobil operačnému zákroku.

Dunajská Streda doma remizovala so Zlatými Moravcami

DAC od začiatku nepúšťal hostí k lopte.,aktualizované

Košice remizovali s Podbrezovou, Bystrica prehrala v Trenčíne

Futbalová extraliga pokračovala dnes zápasmi 20. kola.,aktualizované

Brankár Polaček na hosťovanie do Dunajskej Stredy

Súčasťou dohody so Slovanom Bratislava je aj následná dva a polročná opcia.

Guľu teší výhra na horúcej pôde. Chovanec tvrdí, že góly sme darovali

Prvý polčas výborný výkon plný šancí, no mizerná produktivita na strane Slovana, v druhom polčase strelecká pohotovosť lídra ligy MŠK Žilina.

Šláger úvodného jarného kola skončil výhrou Žiliny

Futbalisti slovenského majstra Slovana Bratislava prehrali v piatkovej ouvertúre jarnej časti Fortuna liga 2014/2015 na Pasienkoch s MŠK Žilina 0:2. ,aktualizované

Košičania sa chcú udržať v strede tabuľky, výplaty naďalej chýbajú

K tímu sa pripojí i macedónsky brankár Darko Tofiloski, ktorému nevyšiel angažmán vo francúzskom Tours.

Trnavčania chcú zaútočiť na účasť v Európskej lige a dostavať štadión

Šiesty tím po jesennej časti chce zabojovať o účasť v budúcom ročníku Európskej ligy a finišovať s výstavbou nového štadióna.

Vo ViOne nezostal kameň na kameni, jarným cieľom je záchrana

Futbalisti Zlatých Moraviec namiesto prípravy výlučne v domácich podmienkach prvýkrát vo svojej histórii absolvovali dvojtýždňové sústredenie v Turecku.

Trenčania chcú na jar zabojovať o historicky prvý majstrovský titul

Jesenný vicemajster stráca na vedúcu Žilinu tri body a vedenie tímu spod hradu Matúša Čáka má len tie najvyššie ambície.