Utorok 19. marec 2024Meniny má Jozef

Futbal

Hongkonskí diváci majú šancu na náhradu za Messiho, no nesmú sa súdiť

Priaznivci zaplatili za vstupenky na osemnásobného víťaza Zlatej lopty od 110 amerických dolárov.

Bénes očakáva dobré zápasy: Každý sa chce ukázať

Slovenský futbalista László Bénes prišiel na reprezentačné sústredenie v dobrej nálade, ktorú si spolu so skvelou fazónou priniesol zo svojho klubu.

Rekordná séria Griezmanna v reprezentácii sa skončila,zranil si členok

Tridsaťdvaročný útočník tak nenatiahne svoju rekordnú sériu 84 zápasov v drese národného tímu bez prerušenia.

Nemec skóroval za rumunské Voluntari, jeho tím prehral na pôde Aradu

Tridsaťosemročný útočník tak vsietil v prebiehajúcej ligovej sezóne siedmy gól, jeho tím je na predposlednom mieste a na barážovú pozíciu stráca bod.

Messi pre zranenie nenastúpi na prípravné zápasy Argentíny v USA

Úradujúcich majstrov sveta čaká v piatok vo Philadelphii súboj so Salvádorom a v utorok v Los Angeles duel s Kostarikou.

Zo slovenskej nominácie vypadli Polievka, Vavro, Schranz i Šatka

Kouč SR donominoval obrancu Spartaka Trnava Sebastiana Kóšu a Mareka Kristiána Bartoša z Podbrezovej.,aktualizované

Deila skončil na lavičke belgického klubu FC Bruggy

Vo funkcii ho dočasne nahradil Nicky Hayen, ktorý predtým viedol rezervný tím.

Nottinghamu odrátali štyri body za porušenie finančných pravidiel

Nottingham vyšetrovala nezávislá komisia pre porušenie pravidiel o ziskovosti a udržateľnosti.

Barone utrpel zástavu srdca, leží na JIS v Miláne

Päťdesiatsedemročný Američan utrpel zástavu srdca v hoteli v Miláne krátko pred ligovým zápasom Fiorentiny s Atalantou Bergamo. Stretnutie následne odložili.

Acerbi odišiel zo zrazu Talianov po rasistickom incidente s Jesusom

Taliansky obranca sa v pondelok pripojil k národnému tímu a po rozhovore s trénerom Lucianom Spallettim zo zrazu odišiel.

Jendrišek zabojuje o miestenku na ME: Dám do toho všetko

Na podujatí, ktoré je naplánované od 1. do 9. júna, sa predstaví 24 tímov. Slovensko bude obhajovať 5. miesto z Košíc.

Barcelona je v La Lige už druhá, Xavi: Budeme bojovať o titul

Tréner Atletica Diego Simeone mohol po stretnutí iba vyzdvihnúť kvality súpera.

Inzaghi aj po remíze hráčom Interu gratuloval, Calzona žiada o čas

Víťazná séria futbalistov Interu Miláno v talianskej najvyššej súťaži sa skončila na čísle desať. Ukončili ju úradujúci majstri z Neapola, ktorí v nedeľňajšom zápase 29. kola uhrali remízu 1:1.

Rigo chce potvrdiť formu z klubu, Makovi to v Austrálii sype

Stredopoliar Baníka Ostrava dúfa, že si v najcennejšom drese pripíše premiérové minúty a bude sa snažiť užiť si ich čo najviac.

Ten Hag verí, že triumf nad Liverpoolom v FA Cupe bude bod zlomu

Futbalistom Liverpoolu sa rozplynula možnosť získať anglické treble. Vo štvrťfinále Pohára FA podľahli Manchestru United 3:4 po predĺžení, keď v riadnom čase sa duel skončil nerozhodne 2:2.

Zraneného Gayu nahradí v drese Španielska Cucurella

Gaya sa zranil počas nedeľného duelu španielskej La Ligy, v ktorom Valencia prehrala na pôde Villarrealu 0:1.

Hráčov Fenerbahce napadli na ihrisku fanúšikovia Trabzonsporu

K incidentu prišlo priamo na ihrisku bezprostredne po víťazstve hostí 3:2.

Spartak sa dočkal i v ligovom derby, Gašparík: Vynechali sme analýzy

Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali prvé ligové derby so Slovanom Bratislava po takmer troch rokoch.

Neapol získal bod po remíze 1:1 s Interom Miláno

Inter má na čele tabuľky komfortný 14-bodový náskok pred AC Miláno, nenatiahol však víťaznú šnúru v lige na jedenásť duelov.

PSG zdolal Montpellier 6:2, hetrik Mbappeho

Na čele tabuľky má 12-bodový náskok pred Brestom.

Barcelona zvíťazila nad Atleticom Madrid 3:0 a preskočila Gironu

Na vedúci Real Madrid majú osembodové manko. Atletico je piate, po víkende sa cez neho dostalo Bilbao.

Gourvennec skončil na lavičke Nantes, nahradiť ho má Kombouare

Tím pod Gourvennecovým vedením prehral deväť z 13 ligových zápasov a naplno bodovať dokázal iba trikrát. Informovala o tom agentúra AFP.

SR 21 na zraze bez zmien, Kentoš: Očakávam posun

Aj keď sa na začiatku zrazu nezišla dvadsaťjednotka v kompletnom zložení, hlavného trénera Jaroslav Kentoša môže tešiť, že nateraz nemusel pristúpiť oproti pôvodnej nominácii k žiadnym zmenám.

Slovan Bratislava podľahol Spartaku Trnava v 2. kole skupiny o titul

V šlágri druhé kola nebola od začiatku zápasu núdza o akciu. ,aktualizované

AS Rím zdolal Sassuolo Calcio v 29. kole Serie A

Futbalisti AS Rím zvládli rolu favorita proti predposlednému Sassuolu a zvíťazili 1:0.

Trnava poskočila na druhé miesto, na Slovan stráca 15 bodov

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili nad FC Košice 1:0 v zápase 2. kola skupiny o udržanie sa v Niké lige.

Borussia Dortmund zdolala Eintracht Frankfurt v 26. kole Bundesligy

Borussia Dortmund zdolala Eintracht Frankfurt 3:1 a zostala na štvrtom mieste zaručujúce účasť v Lige majstrov. Hosťom patrí 6. priečka.

Futbalisti Manchestru United zdolali Liverpool vo štvrťfinále FA Cupu

United poslal do vedenia v 10. minúte Scott McTominay, no hostia ešte do prestávky otočili skóre po góloch Alexisa Mac Allistera a Mohameda Salaha.

Kane sa aj napriek zraneniu členka pripojí k anglickej reprezentácii

Kane utrpel zranenie počas sobotného duelu 26. kola nemeckej Bundesligy na pôde Darmstadtu.

Slováci sú v marci bez Čavriča, ide o jeho rozhodnutie

Čavrič prispel v nedeľu v japonskej lige gólom k víťazstvu Kašimy nad Kawasaki Frontale 2:1, keď v 48. minúte otvoril skóre. V stretnutí odohral 89 minút.

Zápas medzi Fiorentinou a Atalantou odložili, Barone dostal infarkt

Barone je dlhoročným spolupracovníkom prezidenta Rocca Commissa. Fiorentina je v tabuľke na ôsmom mieste, štyri body za Atalantou, ktorá je šiesta.

Leverkusen je naďalej nezdolaný, vo Freiburgu vyhral

Hráči Bayeru sú jediný nezdolaný tím z popredných piatich európskych súťaží.

Vavrov zdravotný stav je pred marcovou prípravou neistý

Obranca Kodane i útočník Banskej Bystrice boli prítomní v Senci a obaja absolvujú v pondelok magnetickú rezonanciu.

Hasenhüttl sa stal novým trénerom Wolfsburgu

Vlci ťahajú v tomto roku desaťzápasovú sériu bez víťazstva a v tabuľke klesli na 14. miesto.

Čavrič prispel v japonskej lige gólom k víťazstvu Kašimy Antlers

Kašima je v neúplnej tabuľke so siedmimi bodmi na štvrtom mieste.

Real vedie už o 10 bodov, Girona prehrala vonku štvrtý duel za sebou

Hráčom Girony postupne dochádza dych a vzďaľuje sa im sen o historickom titule. Katalánsky tím nebodoval na ihriskách súperov už v štyroch zápasoch v sérii.

Niko Kovač už nie je tréner Wolfsburgu

"Vlci" ťahajú v tomto roku desaťzápasovú sériu bez víťazstva a v tabuľke klesli na 14. miesto.

Dúbravka proti City dvakrát bezmocný, Howe: Také góly prijímame ťažko

Pep Guardiola urobil v zostave päť zmien v porovnaní s ligovým duelom proti Liverpoolu (1:1).

Kane si poranil členok, možno vynechá zápasy s Brazíliou a Belgickom

Kane nešťastne narazil nohou do žrde, keď sa snažil dosiahnuť loptu. Po náraze sa zvíjal v bolestiach a musel striedať v 82. minúte.