FC Porto zdolalo Ferreiru v 12. kole portugalskej Primeira Ligy

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Súper Slovana Bratislava v skupine Európskej ligy neprehral už v šiestich zápasoch vo všetkých súťažiach za sebou, pričom sa z víťazstva tešil hneď štyrikrát.

Braga 3. decembra (TASR) - Futbalisti FC Porto zdolali v pondelkovom domácom stretnutí Ferreiru 2:0.

V ďalšom zápase Braga zvíťazila nad Rio Ave 2:0. Skóre duelu otvoril štyri minúty pred koncom prvého dejstva Paulinho a gólovú poistku zaznamenal v 80. minúte Ricardo Horta. Braga sa vďaka víťazstvu posunula na priebežné šieste miesto. Rio Ave je deviate.

Súper Slovana Bratislava v skupine Európskej ligy neprehral už v šiestich zápasoch vo všetkých súťažiach za sebou, pričom sa z víťazstva tešil hneď štyrikrát. Pred tým, než sa vo štvrtok 12. decembra predstaví v poslednom skupinovom zápase európskej klubovej súťaže číslo dva na Tehelnom poli, pocestuje v sobotu 7. decembra na ihrisko posledného Avesu.