V 9. skupine zvíťazilo Moldavsko nad Walesom 2:1.
Autor TASR
,aktualizované Bratislava 11. októbra (TASR) – V piatkovom kvalifikačnom zápase ME 2021 futbalistov do 21 rokov remizovali ruskí reprezentanti s lídrom 5. skupiny z Poľska 2:2. V 9. skupine zvíťazilo Moldavsko nad Walesom 2:1. Švajčiarsko zdolalo doma Gruzínsko 2:1 a po dvoch vystúpeniach v "slovenskej" 2. skupine má na konte plný počet bodov.
9. skupina:
Orhei
Moldavsko – Wales 2:1 (1:1)
Góly: 41. a 48. Belousov (druhý z 11 m) – 24. Broadhead.
ČK: 54. Ursu (Moldavsko) po 2. ŽK
Kvalifikácia ME 2021 futbalistov do 21 rokov:
1. skupina:
Gjumri
Arménsko – Luxembursko 2:0 (0:0)
Góly: 56. R. Mkrtčjan, 84. Daniieljan.
ČK: 41. Kips (Lux.)
1. skupina:
Gjumri
Arménsko – Luxembursko 2:0 (0:0)
Góly: 56. R. Mkrtčjan, 84. Daniieljan.
ČK: 41. Kips (Lux.)
Tabuľka:
1. Írsko 4 3 1 0 7:1 10
2. Island 2 2 0 0 9:1 6
3. Taliansko 2 1 1 0 5:0 4
4. Arménsko 3 1 0 2 3:7 3
5. Švédsko 1 0 0 1 1:3 0
6. Luxembursko 4 0 0 4 0:13 0
1. Írsko 4 3 1 0 7:1 10
2. Island 2 2 0 0 9:1 6
3. Taliansko 2 1 1 0 5:0 4
4. Arménsko 3 1 0 2 3:7 3
5. Švédsko 1 0 0 1 1:3 0
6. Luxembursko 4 0 0 4 0:13 0
2. skupina:
Winterthur
Švajčiarsko – Gruzínsko 2:1 (0:0)
Góly: 57. Vargas, 83. Lotomba – 61. Arabidze
Winterthur
Švajčiarsko – Gruzínsko 2:1 (0:0)
Góly: 57. Vargas, 83. Lotomba – 61. Arabidze
Tabuľka:
1. Švajčiarsko 2 2 0 0 7:1 6
2. Gruzínsko 3 2 0 1 8:2 6
3. Francúzsko 1 1 0 0 5:0 3
4. SLOVENSKO 2 1 0 1 5:4 3
5. Lichtenštajnsko 4 1 0 3 3:13 3
6. Azerbajdžan 4 1 0 3 2:10 3
1. Švajčiarsko 2 2 0 0 7:1 6
2. Gruzínsko 3 2 0 1 8:2 6
3. Francúzsko 1 1 0 0 5:0 3
4. SLOVENSKO 2 1 0 1 5:4 3
5. Lichtenštajnsko 4 1 0 3 3:13 3
6. Azerbajdžan 4 1 0 3 2:10 3
5. skupina:
Jekaterinburg
Rusko – Poľsko 2:2 (1:2)
Góly: 25. Utkin, 90.+1 Sulejmanov – 10. Divejev (vlastný), 45.+1 Klimala
Sofia
Bulharsko – Srbsko 0:1 (0:0)
Gól: 87. Stuparevič
Parmu
Estónsko – Lotyšsko 2:1 (2:1)
Góly: 11. Soomets, 24. Valge – 19. Regza.
ČK: 72. Veips (Lotyšsko) po 2. ŽK
Jekaterinburg
Rusko – Poľsko 2:2 (1:2)
Góly: 25. Utkin, 90.+1 Sulejmanov – 10. Divejev (vlastný), 45.+1 Klimala
Sofia
Bulharsko – Srbsko 0:1 (0:0)
Gól: 87. Stuparevič
Parmu
Estónsko – Lotyšsko 2:1 (2:1)
Góly: 11. Soomets, 24. Valge – 19. Regza.
ČK: 72. Veips (Lotyšsko) po 2. ŽK
Tabuľka:
1. Poľsko 3 2 1 0 7:2 7
2. Rusko 3 1 2 0 3:2 5
3. Srbsko 3 1 1 1 2:2 4
4. Bulharsko 3 1 1 1 4:1 4
5. Estónsko 3 1 0 2 2:9 3
6. Lotyšsko 3 0 1 2 2:4 1
1. Poľsko 3 2 1 0 7:2 7
2. Rusko 3 1 2 0 3:2 5
3. Srbsko 3 1 1 1 2:2 4
4. Bulharsko 3 1 1 1 4:1 4
5. Estónsko 3 1 0 2 2:9 3
6. Lotyšsko 3 0 1 2 2:4 1
7. skupina:
Žodzina
Bielorusko – Nórsko 1:1 (0:0)
Góly: 58. Grehiko – 79. Bohinen
Doetinchen
Holandsko – Portugalsko 4:2 (1:1)
Góly: 8. a 84. Boadu, 50. Koopmeiners (z 11 m), 90.+4 Stengs – 42. Queros, 64. Fernandes (z 11 m)
Žodzina
Bielorusko – Nórsko 1:1 (0:0)
Góly: 58. Grehiko – 79. Bohinen
Doetinchen
Holandsko – Portugalsko 4:2 (1:1)
Góly: 8. a 84. Boadu, 50. Koopmeiners (z 11 m), 90.+4 Stengs – 42. Queros, 64. Fernandes (z 11 m)
Tabuľka:
1. Holandsko 2 2 0 0 9:3 6
2. Portugalsko 3 2 0 1 8:4 6
3. Bielorusko 3 1 1 1 11:3 4
4. Nórsko 2 1 1 0 3:2 4
5. Cyprus 3 1 0 2 3:7 3
6. Gibraltár 3 0 0 3 0:15 0
1. Holandsko 2 2 0 0 9:3 6
2. Portugalsko 3 2 0 1 8:4 6
3. Bielorusko 3 1 1 1 11:3 4
4. Nórsko 2 1 1 0 3:2 4
5. Cyprus 3 1 0 2 3:7 3
6. Gibraltár 3 0 0 3 0:15 0
9. skupina:
Orhei
Moldavsko – Wales 2:1 (1:1)
Góly: 41. a 48. Belousov (druhý z 11 m) – 24. Broadhead.
ČK: 54. Ursu (Moldavsko) po 2. ŽK
Tabuľka:
1. BaH 2 1 1 0 4:0 4
2. Nemecko 1 1 0 0 5:1 3
3. Moldavsko 2 1 0 1 2:5 3
4. Wales 3 1 0 2 3:7 3
5. Belgicko 2 0 1 1 0:1 1
1. BaH 2 1 1 0 4:0 4
2. Nemecko 1 1 0 0 5:1 3
3. Moldavsko 2 1 0 1 2:5 3
4. Wales 3 1 0 2 3:7 3
5. Belgicko 2 0 1 1 0:1 1