Manchester City deklasoval Vietnam 8:1

Ilustračné foto Foto: TASR/Jozef Ďurník

Dva góly v priebehu 12 minút strelil Raheem Sterling, ktorý žiari po prestupe z Liverpoolu.

Hanoj 27. júla (TASR) - Futbalisti Manchestru City vyhrali v pondelňajšom prípravnom zápase v Hanoji nad vietnamskou reprezentáciou vysoko 8:1. Dva góly v priebehu 12 minút strelil Raheem Sterling, ktorý žiari po prestupe z Liverpoolu. Po dva presné zásahy zaznamenali aj Aleksandar Kolarov a David Silva.

City vyhrali tri zo štyroch prípravných duelov a rehabilitovali sa čiastočne za prehru 1:4 s Realom Madrid. Najbližšie sa zverenci trénera Manuela Pellegriniho predstavia v sobotu v Nemecku proti Stuttgartu.

Vietnam - Manchester City 1:8 (0:4)
Góly: 91. Nguyen - 11. a 51. (druhý z 11m) Kolarov, 19. a 31. Sterling, 21. a 65. Silva, 73. Lopes, 78. Pozo