Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj

Futbal: Škriniarov Inter remizoval na ihrisku Lecce 1:1

Milan Škriniar, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Hostia síce viedli od 72. minúty po hlavičke Alessandra Bastoniho, no už o päť minút prekonal brankára Samira Handanoviča domáci Marco Mancosu.

Rím 19. januára (TASR) – V nedeľnom zápase 20. kola talianskej futbalovej Serie A remizovali hráči Interu Miláno v základnej zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom na ihrisku Lecce 1:1 a nepodarilo sa im posunúť na čela tabuľky, v ktorej zaostávajú o bod za Juventusom Turín. "Starú dámu" čaká večer duel s Parmou.

AC Miláno na domácom štadióne San Siro zdolalo Udinese 3:2. Domáci sa troch bodov dočkali až v nadstavenom čase po druhom góle chorvátskeho útočníka Anteho Rebiča.

sumáre:

AC Miláno – Udinese Calcio 3:2 (0:1)

Góly: 48. a 90.+3 Rebič, 71. Hernandez – 6. Larsen, 85. Lasagna

FC Bologna 1909 – FC Hellas Verona 1:1 (1:0)

Góly: 20. Bani – 81. Borini, ČK: 67. Bani (Bologna)

Brescia Calcio – Cagliari Calcio 2:2 (1:1)

Góly: 27. a 49. Torregrossa – 20. a 68. Pedro (druhý z 11m), ČK: 82. Balotelli (Brescia)