Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Spoločná fotografia futbalistov Panamy po víťazstve v boji o tretie miesto na Gold Cupe proti USA v sobotu 25. júla 2015 v Chesteri. Foto: TASR/AP/Matt Rourke

Duel sa v riadnom hracom čase skončil remízou 1:1, keď na vedúci gól Panamčana Roberta Nurseho odpovedal v 70. minúte Clint Dempsey.

Chester 26. júla (TASR) - Americkí futbalisti obsadili na Gold Cupe až štvrté miesto, keď v sobotňajšom súboji o konečné umiestnenie prehrali v Chesteri s Panamou 2:3 po rozstrele zo značky pokutového kopu. Hrdinom záveru bol brankár hostí Luis Mejia, ktorý výberu USA zneškodnil dva pokusy z bieleho bodu.