Futbal

Singh je prvý futbalista indického pôvodu, ktorý nastúpil v Bundeslige

Singh je druhým Novozélanďanom v Bundeslige, v rokoch 1989 až 1997 pôsobil vo Werdere Brémy a v 1. FC Kaiserslautern útočník Wynton Rufer.

Barcelona sa cíti ukrivdená, podá sťažnosť pre neodpískanú penaltu

Dôvodom sťažnosti je to, že hlavný rozhodca Alberola Rojas neposúdil ako neodvolený zákrok na Gerarda Piquého v 16-tke domácich v závere zápasu.

Serie A: Špalek svojím premiérový gólom prispel k triumfu Brescie

Špalek prišiel na trávnik v 29. minúte a už o tri minúty prihral na úvodný gól Venezuelčanovi Jhonovi Chancellorovi. Prispel tak k víťazstvu svojho tímu nad Lecce 3:0 v zápase 16. kola.

Monterrey do semifinále MS klubov FIFA, stretne sa s Liverpoolom

V sobotňajšom štvrťfinále Al Hilal zdolal Espérance Sportive de Tunis 1:0, keď v 73. minúte rozhodol francúzsky útočník Bafetimbi Gomis.

Premier League: Salah svojími gólmi zariadil triumf Liverpoolu

Prvý gól sobotňajšieho duelu 17. kola strelil v 38. min po rýchlom protiútoku Mohamed Salah. Tesne pred záverečným hvizdom pridal Egypťan aj svoj druhý zásah, ktorý systém VAR naopak potvrdil. ,aktualizované

La Liga: Barcelona prerušila víťaznú šnúru remízou

V sobotu remizovali v dueli 17. kola La Ligy na ihrisku Realu Sociedad San Sebastian 2:2 a na čele tabuľky majú náskok jedného bodu pred Realom Madrid. ,aktualizované

Bundesliga: Bayern strelil šesť gólov, Pekarík si zápas odsedel

Góly pre Bayern zaznamenali Philippe Coutinho, dva pridal Robert Lewandowski. ,aktualizované

Český obranca Gebre Selassie sa vážne zranil, Werderu bude dlho chýbať

Tridsaťdvaročný hráč si v tomto roku už nezahrá.

Cavani je opäť zranený, útočníka PSG trápia svalové problémy

Uruguajčan v dôsledku zranení "premaródil“ v tejto sezóne už dva mesiace, trápil ho najmä bedrový kĺb.

Inter Miláno zrušil tlačovú konferenciu v reakcii na článok v denníku

Klub zdôraznil, že takýmto spôsobom chcú dať najovo, že médiá musia prejavovať rešpekt voči ľudom.

Špalek premiérovo skóroval, Brescia vyhrala nad Lecce 3:0

Špalek prišiel na trávnik v 29. minúte a už o tri minúty prihral na úvodný gól Venezuelčanovi Jhonovi Chancellorovi.

Neto z tímu Chapecoense končí kariéru: Moje telo už nevládze, hovorí

Neto je jeden zo šestice ľudí, ktorí prežili tragický pád lietadla.

V. KONÍK o Boženíkovi: Pripadá mi ako otrok, ktorého predávajú na trhu

V slovenskom futbale je v posledných dňoch rušno okolo reprezentačného útočníka Róberta Boženíka, a tak aj o ňom sme sa v štúdiu TABLET.TV rozprávali so skúseným trénerom Vladimírom Koníkom.

Milner predĺžil zmluvu s FC Liverpool do roku 2022

Milner je 61-násobným reprezentantom Anglicka a v tomto roku pomohol LFC k triumfu v Lige majstrov.

ME2020: Holanďania v príprave proti USA a Španielsku

Holanďania sa po dlhšom čase opäť predstavia na veľkom podujatí. V roku 2014 v Brazílii získali bronz, potom však nepostúpili na ME 2016 ani MS 2018.

Mourinho je presvedčený, že Spurs budú v prvej štvorke Premier League

Päťdesiatšesťročný Portugalčan na lavičke nahradil Mauricia Pochettina, ktorý v predchádzajúcej sezóne dostal Spurs až do finále Ligy majstrov.