Futbal

Brazílčan Fred(erico) mal dopingový nález počas Copa America

Copa America bola pre "kanárikov" nočnou morou.

Podľa Putina si Blatter zaslúži Nobelovu cenu

Prezident Ruskej federácie a prezident FIFA sa stretli v sobotu na žrebe kvalifikácie majstrovstiev sveta 2018.,aktualizované

Manchester City deklasoval Vietnam 8:1

Dva góly v priebehu 12 minút strelil Raheem Sterling, ktorý žiari po prestupe z Liverpoolu.

Scala chce v špeciálnej komisii FIFA úplnú nezávislosť

FIFA minulý týždeň oznámila vznik komisie ako prvý krok k reorganizácii.

Belgický súd potvrdil rozhodnutie FIFA ohľadne prestupových práv

Tie podľa FIFA nemôže spoluvlastniť tretia strana.

3. predkolo Ligy majstrov bude bez Trenčína, avšak nie bez Slovákov

Finále sa bude hrať v Miláne na San Sire v sobotu 28. mája 2016.,aktualizované

Malec skončil v Rosenborgu Trondheim

Malec bol na severe Európy na ročnom hosťovaní z majstrovského Trenčína a Rosenborg si na neho mohol uplatniť ročnú opciu

Mexičania sa stali víťazmi CONCACAF Gold Cupu, Jamajku zdolali 3:1

Pre Jamajku to bola premiérová účasť vo finále a vôbec ako prvý karibský tím sa dostala až do záverečných bojov o zlato.

Manchester United získal brankára Sergia Romera

Dvadsaťdeväťročný brankár naposledy obliekal dres Sampdorie Janov.

DAC zdolal Trnavu. Slovan zakopol s Myjavou, Žilina deklasovala Vion

Podľa trénera Slovana zápas ovplyvnil slabý rozhodca, keď v úvode nevylúčil hráča hostí za faul na Mészárosa.,aktualizované

Belgičan de Bruyne sa stal futbalistom roka v Nemecku

Najlepším trénerom roka sa stal jeho klubový kouč Dieter Hecking.

Real Madrid bude predávať aj cez čínsku platformu Alibaba

V nedeľu to potvrdilo vedenie klubu.

Slováci na úvod kvalifikácie MS 2018 privítajú doma Anglicko

Zápas sa odohrá 4. septembra 2016.

Tréner Škótska: Slováci sú nám podobní. Nemajú v tíme svetové hviezdy

Škótov potešilo, že nedostali z 2. koša Taliansko alebo Francúzsko, najviac samozrejme na Britských ostrovoch rezonuje konfrontácia s Anglickom.

Hodgson chce viesť Anglicko aj proti Škótsku a Slovensku

Sobotňajší žreb v Petrohrade rozhodol, že Anglicko sa v kvalifikačnej F-skupine stretne so Slovenskom, Škótskom, Slovinskom, Litvou a Maltou.

River Plate poskočili na prvé miesto argentínskej Primera Division

V sobotňajšom zápase zvíťazili nad Colonom Santa Fe 3:1.

Barcelona nastúpila bez viacerých opôr, chýbali Lionel Messi, Neymar či Dani Alves, napriek tomu mala v prvom polčase viac z hry.

Duel sa v riadnom hracom čase skončil remízou 1:1, keď na vedúci gól Panamčana Roberta Nurseho odpovedal v 70. minúte Clint Dempsey.

V súboji nováčikov uspela Skalica. Triumf Trenčína v Podbrezovej

Michalovce zaznamenali ďalšiu tesnú prehru 0:1.,aktualizované

Slováci poznajú súperov o MS 2018: Sú to Angličania, Škóti či Slovinci

Zvyšnými súpermi slovenských futbalových reprezentantov sú v kvalifikačnej F-skupine Litva a Malta.,aktualizované