Hokej

Bokroš nominoval na záverečnú časť prípravy pred MS 20

Mladí Slováci sa predstavia v základnej A-skupine spoločne s rovesníkmi z Kanady, Fínska, USA a Nemecka.,aktualizované

Ďalší klub má v KHL existenčné problémy

Vedenie KHL na čele s novým prezidentom Dmitrijom Černyšenkom bude musieť riešiť ďalší prípad klubu s existenčnými finančnými ťažkosťami.

Povedali nám, že to bude v poriadku, hovorí Ružička o meškaní platov

Problémy s meškaním výplat priznal prednedávnom aj generálny manažér Maroš Krajči.

Chicago natiahlo víťaznú sériu, Hossa nebodoval

V ďalších stretnutiach vedúci tím Západnej konferencie Anaheim zdolal Minnesotu tiež tesne 5:4 a Winnipeg deklasoval Colorado 6:2. ,aktualizované

Nitra vo vianočných dresoch deklasovala Žilinu 7:1, Košice nezaváhali

Fanúšikovia sa mohli zapojiť na nitrianskom štadióne aj do charitatívnej akcie Daruj plyšáka.,aktualizované

HC SLOVAN na ľade favorita neprekvapil, s Dinamom Moskva prehral 2:7

O triumfe Moskovčanov rozhodla úvodná tretina.,aktualizované

Jugra zdolala Kazaň po nájazdoch, nováčik zo Soči s ďalším triumfom

Hokejisti Soči si po Slovane poradili aj s Medveščakom Záhreb.

NOVINKY Z KHL: Od budúcej sezóny už bez Medveščaku Záhreb

Účasť chorvátskeho klubu nezapadá do rozvojového plánu nadnárodnej súťaže.

Dojímavé divadlo v Ottawe, lúčil sa kapitán Alfredsson

Ottawa so svojim dlhoročným kapitánom podpísala jednodňový kontrakt, aby mohol absolvovať s tímom predzápasové rozkorčuľovanie a zúčastniť sa na slávnostnom buly pred začiatkom stretnutia.

V kádri hokejovej Žiliny nastali čistky

Žilinčania od začiatku prípravy na prebiehajúci ročník vystriedali na súpiske už niekoľko desiatok hráčov.

Slovenské mladé pušky z Detroitu prispeli k výhre asistenciami

Na triumfe Detroitu nad Dallasom v pomere 5:2 sa podieľali aj dvaja slovenskí útočníci. Tomáš Tatar zaznamenal dve asistencie, Tomáš Jurčo jednu.,aktualizované

Švédska hokejová legenda končí

Štyridsaťjedenročný krídelník pôsobil v drese Senators 17 sezón.,aktualizované

Štart Nagya proti Dinamu Moskva je otázny, Slovan asi už aj s Vondrkom

V piatok od 17.30 SEČ budú chcieť na ľade favorita odčiniť nevydarený duel v Soči.

Hokejová dvadsiatka prehrala v Skalici 0:3

Pre dvadsiatku to bolo záverečné vystúpenie v najvyššej súťaži pred svetovým šampionátom. ,aktualizované

Hokejovú LM bude hrať rekordný počet tímov

Slovenský účastník bude čakať na voľnú kartu.

Chicago s Hossom zdolalo St. Louis, Oilers prehrali 11. zápas v rade

Slovenský útočník Marián Hossa vyslal na bránku hostí dve strely.,aktualizované

Gáborík je fit a už naplno trénuje

Gáborík pre bližšie nešpecifikované zranenie vynechal uplynulé dve stretnutia.

Bortuzzo dostal za zákrok na Jágra dvojzápasový dištanc

Bortuzzo si vyšliapol na 42-ročného krídelníka necelé dve minúty pred koncom druhej tretiny. ,aktualizované

Hrdina play-off Alec Martinez zostáva verný Kings ďalších šesť rokov

Dvadsaťsedemročný obranca je zatiaľ v NHL verný iba farbám Los Angeles, v 221 zápasoch v drese Kings strelil 25 gólov a pridal 37 asistencií.

Islanders zapísali Višňovského s Boychukom na listinu zranených hráčov

Slovenský obranca sa pravdepodobne zranil v piatkovom stretnutí proti Washingtonu.