Hokej

Slováci majú skalp Kanady, v Mníchove skóroval aj debutant Rác

Slovenská reprezentácia sa mohla oprieť o skvelý výkon brankára Konráda.,aktualizované

DEBAKEL: Astana vyprášila Slovan 6:1, aj keď belasí mali svetlé chvíle

Jána Laca prevetrával aj Laco Nagy, ktorý napokon bol v zostave.,aktualizované

Slovenská hokejová 16-ka vysoko prehrala s Ruskom

V sobotu o 11.00 h SEČ nastúpia mladí Slováci proti o rok starším reprezentantom Lotyšska.

Pánik strelil druhý gól v sezóne, Toronto však prehralo po nájazdoch

Richard Pánik, ktorý si v prvej tretine pripísal na konto aj asistenciu pri góle Phila Kessela, vyrovnal 76 sekúnd pred koncom tretej tretiny na 3:3. ,aktualizované

Lada Togliatti nestačila na HK Soči, Podhradský asistoval

Lade sa aktuálne vôbec nedarí. Hráči nepocítili chuť víťazstva už v piatich dueloch v rade. ,aktualizované

Hokejová dvadsiatka deklasovala na Turnaji štyroch krajín Nórsko 6:0

V piatok večer ich čaká duel s hokejistami Nemecka.

Vůjtek si chce preveriť nováčikov na Nemeckom pohári

Na prvá reprezentačnej previerke sa už začne boj o miestenky na MS v Česku, ktoré sú lákadlom pre každého hráča. ,aktualizované

Tatar zariadil Detroitu aspoň bod, Halák vychytal triumf Islanders

Buffalo prehralo doma s Montrealom, v drese domácich bol s minutážou 28:11 najvyťaženejším hráčom slovenský obranca Andrej Meszároš.,aktualizované

Pod Urpínom ožíva univerzitný hokej

Mesto Banská Bystrica ožíva univerzitným hokejom a hráči UMB v ňom neráčia byť len štatisti.

Slovan po nájazdovej dráme podľahol Sibiru Novosibirsk

V riadnom hracom čase gól nepadol.,aktualizované

V kádri Slovenska pred Nemeckým pohárom ďalšia zmena

Tréner slovenskej reprezentácie Vladimír Vůjtek tak už musel urobiť tretiu vynútenú zmenu v pôvodnej nominácii.

Nováčik Rác sa teší na premiéru v reprezentačnom drese

Rác absolvuje premiéru v najcennejšom drese na nadchádzajúcom Nemeckom pohári, ktorý sa koná od 7. do 9. novembra v Mníchove.

Švarný je hladný po hokeji a teší sa na reprezentáciu

Na turnaji v Mníchove bude mať Švarný šancu sa rozohrať a ukázať, že je stále vo forme.

MHC Martin získal českého útočníka Jaroslava Svobodu

Trénerská otázka MHC Martin nie je definitívne vyriešená. K splneniu predsezónnych ambícií sa zatiaľ približuje len príchod Jaroslava Svobodu a Lukáša Říhu.

Chára už ľahko trénuje, návrat do zostavy nechce unáhliť

Prvotné prognózy naznačovali dĺžku nútenej absencie v rozpätí štyroch až šiestich týždňov

Ovečkin pokoril Bondrov rekord, zo Slovákov bodoval len Sekera

Alexander Ovečkin sa po zisku dvoch asistencií stal najproduktívnejším hokejistom v dejinách Capitals. Ovečkin pokoril rekord Slováka Petra Bondru, ktorý v klube z hlavného mesta nazbieral 825 bodov.,aktualizované

Stav hokejistu Howea po mŕtvici sa zo dňa na deň zlepšuje

S 801 gólmi v 'regular season' a 1850 bodmi je legendárny kanadský hokejista najlepším strelcom a najproduktívnejším pravým krídelníkom v histórii NHL.

Graňák bude do konca sezóny pôsobiť vo švédskom Linköpingu

Skúsený obranca sa dohodol na zmluve do konca sezóny.

Cingeľov gól Sparte v osemfinále play off proti Linköpingu nestačil

Jediný gól Sparty zaznamenal slovenský útočník Lukáš Cingeľ.

Magnitogorsk triumfoval na ľade nováčika z Helsínk 4:1

Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ si upevnili siedmu priečku v tabuľke Západnej konferencie. ,aktualizované