Magazín

Prelomený rekord Twitteru a facebooková smrť

Ako vyzerá facebooková smrť? Profily mŕtvych sa zmenili. Opäť je tu nový týždeň a s ním aj naša webová bilancia (plus video s poníkom na dobrú náladu).

Miss Universe SR 2014 už pozná tohtoročné finalistky

Všetky finalistky získajú týždenný zájazd do Tuniska. Najkrajšia finalistka sa zúčastní na svetovom finále Miss Universe, ktoré by sa malo konať v Brazílii.

V Ekohre sa za prvé tri týždne vyzbieralo 4 000 000 plastových fliaš

Počas prvých troch týždňov trvania Ekohry boli do súťaže, ktorú pre základné a stredné školy zorganizoval obchodný reťazec Lidl, odovzdané 4 000 000 plastových fliaš od nápojov.

Muž sa vlámal do pivnice a vytopil ju pivom, zaspal pri sude

Koštovka zlatého moku ho však vyšla draho.

Deti sa môžu učiť angličtinu s obľúbenými rozprávkami Walta Disneyho

Deťom na Slovensku pomôžu od marca v učení anglického jazyka obľúbené rozprávkové postavičky. Spoločnosť Tesco Stores SR, a. s., totiž spúšťa kampaň so značkou Disney.

Využite svoju energiu s rozumom

Zima síce nebola taká, na akú sme zvyknutí, avšak určite sa neviete dočkať skutočných jarných teplôt. Tie nám totiž napovedajú, že konečne môžeme odložiť kabáty a svetre a očakávať letné dni.

Všetci plánujeme

Určite premýšľate o tom, čo budete robiť zajtra, či kedy navštívite priateľov. Krátkodobé plány nás sprevádzajú každý jeden deň, no občas sa nevyhneme ani tým dlhodobým.

Skupina Paranoid vydáva nový štúdiový album Sedem

Prvým singlom je pieseň Neviem ti povedať nie, na ktorú už nakrútili aj videoklip.

Podnikanie zvládnete aj Vy

Chodiť do práce s radosťou a dostávať adekvátne finančné ohodnotenie je dnes raritou.

Často cestujete

Niekto rád cestuje, iný dáva prednosť domácemu pohodliu. Ak patríte do prvej skupiny, určite svoje auto využívate oveľa častejšie, ako len pri dochádzaní za prácou.

Pred 80 rokmi sa narodil prvý kozmonaut

Legendárny Gagarinov let trval iba 108 minút, stal sa však potvrdením prvenstva ZSSR v rozvoji pilotovaných kozmických letov a zvládnutí kozmických technológií.

V sobotu si pripomíname Medzinárodný deň žien

Korene MDŽ siahajú do New Yorku.

Za podsukňové fotografie žien hrozí v štáte Massachusetts väzenie

Tamojší najvyšší súd rozhodol, že muž, ktorý mobilným telefónom fotografoval intímne miesta pod sukňami pasažierok metra v Bostone, neporušil žiadny písaný zákon tohto štátu.