Bayern Mníchov zdolal Frankfurt 2:1, oba góly dal Kane

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Ak si želáte, aby počítač prečítal text článku, použite prehrávač nižšie.
00:00 / 00:00
Berlín 27. apríla (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v treťom bundesligovom stretnutí za sebou. V sobotnom zápase 31. kola zdolali Eintracht Frankfurt 2:1, oba góly strelil útočník Harry Kane. Angličan kraľuje tabuľke strelcov s 35 presnými zásahmi, druhý Serhou Guirassy ich má o desať menej. Bavori zaostávajú za už istým majstrom Bayerom Leverkusen o 11 bodov, odohrali pritom o zápas viac.

Priamy súboj o štvrté miesto tabuľky zaručujúce účasť v Lige majstrov dopadol lepšie pre hráčov Lipska. Borussiu Dortmund zdolali vysoko 4:1 a svoj náskok pred tímom Edina Terziča zvýšili na päť bodov.

Hráči Wolfsburgu otočili duel vo Freiburgu, kde zvíťazili 2:1. Domáci, ktorí hrali v oslabení od 64. minúty, v 87. minúte nepremenili pokutový kop. V ďalšom stretnutí triumfovali Brémy nad Augsburgom 3:0.