Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Hokejista Bostonu Bruins Ryan Spooner sa teší so spoluhráčmi na striedačke po strelení gólu v zápase zámorskej hokejovej NHL New York Islanders - Boston Bruins v New Yorku 8. novembra 2015. Tretí sprava kapitán Bostonu Slovák Zdeno Chára. Boston vyhral v New Yorku 2:1. Foto: TASR/AP

Chára strávil na ľade takmer 22 minút a na domáceho brankára Bradena Holtbyho vyslal dve strely.

New York 8. decembra (TASR) - Hokejisti Bostonu v zostave so slovenským obrancom Zdenom Chárom prehrali v noci na štvrtok v zámorskej NHL vo Washingtone 3:4 po predĺžení. O triumfe Capitals rozhodol v 62. minúte švédsky útočník Nicklas Bäckström. Chára strávil na ľade takmer 22 minút a na domáceho brankára Bradena Holtbyho vyslal dve strely.

sumáre NHL:
TORONTO MAPLE LEAFS - MINNESOTA WILD 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Góly: 17. Smith (Kadri, Rielly), 31. Bozak - 9. Zucker (Granlund, Koivu), 15. Stewart (Spurgeon, Gabriel), 22. Staal (Coyle). Brankári: Andersen - Dubnyk, strely na bránku: 37:20, 18.944 divákov

WASHINGTON CAPITALS - BOSTON BRUINS 4:3 pp (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)

Góly: 1. Williams (Kuznecov, Ovečkin), 8. Williams (Kuznecov), 26. Winnik (Beagle), 62. Bäckström (Schmidt, Johansson) - 37. Moore (Blidh), 39. Pastrňák, 49. Miller (Czarnik, Marchand). Brankári: Holtby - Rask, strely na bránku: 20:34, 18.506 divákov

ANAHEIM DUCKS - CAROLINA HURRICANES 6:5 pp a sn (1:1, 1:2, 3:2 - 0:0, 1:0)
Góly: 17. Cogliano (Silfverberg, Kesler), 34. Noese (Kaše, Cramarossa), 49. Kesler (Cogliano, Silfverberg), 57. Ritchie (Fowler, Perry), 58. Perry (Getzlaf, Ritchie), roz. nájazd Kaše - 20. Teräväinen (Slavin, Faulk), 28. McClement (Skinner, Ryan), 31. Aho (Stempniak, Ward), 47. Pesce (Nestrašil), 50. Teräväinen (Aho, Stempniak). Brankári: Gibson - Ward, strely na bránku: 38:34, 14.582 divákov

SAN JOSE SHARKS - OTTAWA SENATORS 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
Góly: 29. Couture (Pavelski, Thornton), 47. Burns (Martin) - 4. Stone (Hoffman, Karlsson), 8. Karlsson, 59. Kelly (Pageau, Karlsson), 60. Pageau (Smith). Brankári: Jones - Condon, strely na bránku: 37:17, 17.349 divákov