Sobota 4. máj 2024Meniny má Florián

NHL

NHL: Nováčikom mesiaca november Larkin z Detroitu

Devätnásťročný útočník nastúpil v novembri na 13 zápasov, v ktorých strelil sedem gólov, pridal tri asistencie a s 10 bodmi bol najproduktívnejším nováčikom.

Tatar prispel k výhre Detroitu po nájazdoch, Chicago padlo s Wild

Philadelphia vyhrala v Ottawe 4:2 a natiahla víťaznú sériu na tri súboje.,aktualizované

NHL: Hráčmi mesiaca november sa stali P. Kane, Holtby a Duchene

Kane vedie kanadské bodovanie NHL s 37 bodmi. Ťahá pritom obdivuhodnú sériu, keď bodoval v každom stretnutí od 17. októbra.

Toronto zdolalo Edmonton 3:0, Islanders bez Haláka uspeli s Coloradom

Hráči New Yorku Rangers prerušili trojzápasovú sériu prehier vďaka víťazstvu 4:3 nad Carolinou. ,aktualizované

Zranený Price bude Montrealu chýbať až šesť týždňov

Podľa oficiálneho portálu profiligy má zranenie v dolnej časti tela, ktoré si ale nevyžaduje chirurgický zákrok.

Hviezdami týždňa NHL sa stali Benn, Holtby a Galchenyuk

Prvá hviezda Benn odohral tri súboje, z toho dva víťazné. Počas nich nazbieral 4 góly a 6 asistencií.

NHL:Jurčo sa vrátil do zostavy Detroitu, Red Wings prehrali s Floridou

Slovák strávil na ľade vyše 13 minút a na konto si pripísal mínusku.,aktualizované

Sekera prispel bodom k výhre Oilers, Gáborík hrdinom noci pre LA Kings

V drese Blackhawks tentoraz nedostal šancu Marko Daňo. ,aktualizované

Detroit Red Wings povolal Tomáša Jurča z farmy do NHL

Výsledky Tomáša Jurča v Grand Rapids Griffins v zámorskej AHL nemohli ostať bez reakcie. Detorit ho povolal do NHL.,aktualizované

Slovenský obranca Zdeno Chára strávil na ľade takmer 23 minút, no do bodových štatistík sa nezapísal. ,aktualizované

Jakupov doplatil na kolíziu s rozhodcom

Hokejový útočník Naiľ Jakupov sa dva až štyri týždne neobjaví v zostave Edmontonu Oilers. ,aktualizované

Price bude chýbať najmenej týždeň, Montreal povolal Tokarského

Počas jeho absencie dostane viac priestoru v bránke náhradník Mike Condon.

Stars zapísali brankára Lehtonena na listinu zranených hráčov

Pozície brankárskej jednotky sa tak v tíme naplno ujme jeho krajan Antti Niemi, ktorý prišiel do Dallasu pred sezónou zo San Jose.

Tomáš Jurčo v AHL exceluje: Chcem poslať Detroitu správ

V rámci dvojtýždňového kondičného pobytu by mal Jurčo odohrať za Grand Rapids ešte dva zápasy.

V Detroite sa v priamom súboji stretli domáci útočník Tomáš Tatar a obranca Bostonu Zdeno Chára. ,aktualizované

O výhre rozhodla Ufa v prostrednej tretine.,aktualizované

Pri všetkých piatich góloch Ducks asistoval kapitán Ryan Getzlaf.,aktualizované

Zubrus uspel na skúške, podpísal so Sharks ročnú zmluvu

Debut v novom drese by mal podľa TSN absolvovať v noci na štvrtok v súboji s majstrovským Chicagom.

Najhodnotnejším klubom je New York Rangers, tvrdí Forbes

Priemerná hodnota majetku zámorského profiligového klubu vzrástla oproti vlaňajšku o tri percentá a v súčasnosti sa pohybuje na úrovni 505 miliónov dolárov.

Brankár Pavelec bude chýbať Winnipegu do konca roka

Vedenie klubu NHL ho v pondelok umiestnilo na listinu zranených.

Boston so Zdenom Chárom vyhral v Toronte 4:3 po nájazdovom rozstrele, slovenský obranca zaznamenal mínusku. ,aktualizované

Flyers uvedú Brind'Amoura do klubovej Siene slávy

iekdajší kanadský center odohral za Flyers celkovo 633 zápasov v základnej časti NHL, v klubových štatistikách mu patrí miesto v top desiatke v počte gólov (235), asistencií (366) i bodov (601).

NHL: Gáborík s Kings prehral v Caroline, Halák nechytal

New York Islanders bez slovenského brankára Jaroslava Haláka prehrali na ľade Montrealu 2:4. ,aktualizované

NHL: Chára zariadil triumf Bostonu, Tatar asistoval na víťazný gól

V ďalšom dueli triumfovalo San Jose v Pittsburghu 3:1 a natiahlo víťaznú šnúru na päť stretnutí.,aktualizované

NHL: Tatar prispel gólom k triumfu Detroitu, Haláka vystriedali

Halák odchytal proti svojmu bývalému tímu iba prvú tretinu, v ktorej inkasoval tri góly.,aktualizované

Boston zdolal Minnesotu hetrikom Erikssona, Ovečkin prekonal Fiodorova

Slovenský kapitán Zdeno Chára odohral takmer 26 minút.,aktualizované

Tomáš Tatar a jeho Detroit Red Wings prehrali doma s Washingtonom Capitals 1:2 po predĺžení.,aktualizované

Pre kapitána Bruins to bola ôsma asistencia a desiaty kanadský bod v sezóne.,aktualizované

Jurčo mieri na farmu, Detroit ho poslal na kondičný pobyt

Podľa pravidiel sa nemôže do NHL vrátiť skôr ako 1. decembra.

Kúzlo je späť, verí Gáborík po dlhom čakaní na gól

Hokejista zaznamenal prvý viacbodový zápas v sezóne a svoju bilanciu po 17 odohratých dueloch upravil na 2+2.

Tatar ozdobil svoj 200. zápas v NHL víťazným gólom Detroitu

Tatara v predĺžení vysunul krásnou prihrávkou do úniku Gustav Nyquist.

Komisár Bettman zarába ako hviezdy NHL

V pondelok to zverejnilo periodikum Sports Business Journal.

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Duchene, Zuccarello a Reimer

Duchene bol so štyrmi gólmi a ôsmimi bodmi najproduktívnejším hráčom v hodnotenom období.

Pre Hossu to bol iba druhý gól v sezóne.,aktualizované

Gól a asistencia Tatara nezabránili prehre Detroitu so San Jose

Dvadsaťštyriročný útočník v 4. minúte svojím štvrtým tohtosezónnym gólom otvoril skóre duelu, keď po prieniku Dylana Larkina parádnou strelou zápästím prekonal Martina Jonesa v bránke žralokov.,aktualizované

Boston Bruins v noci na piatok síce viedli doma nad Coloradom 2:0, no po góle Matta Duchena v 47. minúte napokon podľahli Coloradu 2:3. ,aktualizované

NHL: Abdelkader podpíše s Detroitom sedemročný kontrakt

Americký hokejista Justin Abdelkader nastupuje v tejto sezóne v prvej útočnej formácii Red Wings a v úvodných 15 zápasoch strelil štyri góly.,aktualizované

Šatan zostaví výber Európy pre Svetový pohár 2016. Pomôže mu Bondra

Vedenie zámorskej NHL a hráčskej asociácie NHLPA vo štvrtok oznámili ďalšie mená, ktoré doplnia realizačný tím európskeho výberu.

NHL: Kings sa snažia zobudiť Gáboríka, presunuli ho do prvého útoku

Trápiaceho sa slovenského krídelníka klubu Los Angeles Kings Mariána Gáboríka posunuli do prvého útoku k centrovi Anžemu Kopitarovi a Tannerovi Pearsonovi.

Na víťazný gól Teddyho Purcella prihrával slovenský obranca Andrej Sekera. ,aktualizované