NHL

Andrej Sekera má nový klub. Bude spoluhráčom Gáboríka v Los Angeles

Dvadsaťosemročný bojnický rodák sa sťahuje v rámci USA zo Severnej Karolíny do Kalifornie.,aktualizované

Hviezdu Chicaga Kanea čaká po operácii približne 12-týždňová pauza

Americký útočník v prvej tretine duelu proti Floride po krosčeku od obrancu Alexa Petrovica stratil rovnováhu a narazil do mantinelu.

Pittsburgh triumfoval tretíkrát v rade, Ottawa vyhrala v Anaheime

Vo všetkých troch stretnutiach sa radovali hosťujúce mužstvá.,aktualizované

Hossa presne prihrával kapitánovi Jonathanovi Toewsovi na úvodný gól Hawks.,aktualizované

Florida vymenila Bergenheima do Minnesoty

Panthers vymenili 31-ročného krídelníka za výber v treťom kole budúcoročného draftu NHL.

Americký útočník pred koncom prvej tretiny po krosčeku od obrancu Panthers Alexa Petrovica stratil rovnováhu a narazil do mantinelu.

Handzušov agent verí, že slovenský center sa ešte vráti do NHL

Handzuš pôsobí v extraligovej Banskej Bystrici a v drese HC'05 bude od nedele bojovať v play off.

Krejčí z Bostonu vynechá pre zranenie kolena štyri až šesť týždňov

Dôvodom je roztrhnutý väz v ľavom kolene, informoval oficiálny web súťaže.

Detroitu nestačilo na víťazstvo ani sľubné dvojgólové vedenie v tretej tretine.,aktualizované

Hráčmi týždňa v NHL sa stali Quick, Henrik Sedin a Pacioretty

Quick počas uplynulého týždňa vychytal tri víťazstvá.

Obranca Ottawy Cowen dostal trojzápasový dištanc

Faul na Jussiho Jokinena nebol prvý prehrešok tohto dvadsaťštyriročného zadáka.

Dva body od slovenského hokejistu Columbusu nestačili, jazdcom z New Yorku podľahli až po nájazdoch.,aktualizované

NHL: Philadelphia zdolala Washington 3:2

Hokejisti Philadelphie zvíťazili v nedeľňajšom súboji zámorskej NHL.,aktualizované

Kráľ medzi kráľmi: Gáborík v dueli pod holým nebom víťazne skóroval

V nočných zápasoch sa darilo i trojici Slovákov Daňo, Tatar a Jurčo, ktorí na góly prihrali.,aktualizované

Chárovci prehrali šiesty zápas v rade, Slováci nebodovali

Naďalej sa darí Minnesote, Wild triumfovali v Edmontone 4:0 a vyhrali dvanáste z ostatných 16 stretnutí.,aktualizované

Prestupový kolotoč útočí. Kde skončia beci Chára, Sekera a Višňovský?

Najlepšia hokejová liga sveta je jeden veľký biznis. Prestupový kolotoč vstupuje do posledného týždňa a začína sa roztáčať na plné obrátky.

Výborný Halák vyrovnal klubový rekord proti najlepšiemu tímu NHL

Slovenský brankár Islanders odchytal 32. víťazný zápas v sezóne.,aktualizované

Výmena Sekeru čoraz reálnejšia, záujem hlásia už aj Rangers

O slovenského beka Caroliny je záujem vo viacerých kluboch.,aktualizované

V šesťzápasovom nočnom programe sa predstavili dokopy piati Slováci.,aktualizované

Obranca Schultz predĺžil spoluprácu s Flyers o ďalšie dve sezóny

Tridsaťdvaročný zadák prišiel do tímu Flyers z Columbusu.

Český brankár Mrázek putuje na farmu, strelec Pulkkinen do Red Wings

Talentovaný český gólman sa tak znovu vrátil do pozície brankárskej trojky Detroitu.

Do zostavy Columbusu sa vrátil mladý slovenský útočník, ktorý odohral 11:52 minút a do štatistík si pripísal štyri strely na bránku.,aktualizované

Kapitán Bruins zaknihoval svoj štvrtý gól v sezóne, Boston ale prehral na ľade Calgary po predĺžení.,aktualizované

Marko Daňo sa vracia do prvého tímu Columbusu

Odchovanec trenčianskeho hokeja sa vrátil do prvého tímu klubu zámorskej NHL.,aktualizované

Methot predĺžil zmluvu s Ottawou a finančne si prilepší

Klub zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators si zaistil služby obrancu Marca Methota na ďalšie štyri sezóny, počas ktorých zarobí spolu 19,6 milióna amerických dolárov.

V záverečnej tretine piatkového zápasu "zostrelil" Kulikov rybičkou Seguina.

Fantastické: Hossu vyhlásili za prvú hviezdu uplynulého týždňa NHL

Druhou hviezdou sa stal Tyler Toffoli, treťou Pekka Rinne. ,aktualizované

Slovenský útočník domácich Marián Hossa tentoraz nebodoval a nenatiahol svoju štvorzápasovú sériu.,aktualizované

Marián Hossa smúti. Zomrel jeho kamarát z Chicaga Steve Montador

Kanaďana našli v bezvedomí v jeho dome v meste Mississauga a neskôr ho prehlásili za mŕtveho. V NHL odohral 571 duelov základnej časti.,aktualizované

Fenomén Jaromír Jágr má 43. Prečítajte si jeho najslávnejšie výroky

"Hokej milujem a stále ma veľmi baví," tvrdí napriek veku veterána český hokejový génius. ,aktualizované

Halák kryl 34 striel Blue Jackets, jeho slovenský spoluhráč a obranca Ľubomír Višňovský prispel k výhre jednou asistenciou.,aktualizované

Sekera je medzi klubmi NHL na roztrhanie, chce ho aj Dallas

O Sekeru prejavili záujem aj Detroit Red Wings, či Los Angeles Kings. V aktuálnej sezóne odohral 52 zápasov s bilanciou dva góly a 16 asistencií.

Hossa celý rok drel. Všetci vedia, aký je dobrý, tvrdí kapitán Chicaga

Slovenský hokejový útočník v štyroch dueloch NHL v rade nazbieral už osem bodov, pričom strelil sedem gólov a v 56 zápasoch sezóny má na konte už 42 bodov (17+25).

V štyroch dueloch v rade tak nazbieral už osem bodov, pričom strelil sedem gólov.,aktualizované

Jaroslav Halák chytá vo výbornej forme a je blízko rekordu v počte triumfov. ,aktualizované

Francúzsky hokejista dostal dištanc za škaredý krošček. ,aktualizované

Slovenský útočník Marián Hossa opäť zažiaril v zámorskej hokejovej NHL.,aktualizované

Výborný Tatar je v Top 10 kanonierov NHL

Dvadsaťštyriročný krídelník je s 39 bodmi najproduktívnejším slovenským korčuliarom.

Nabokov sa vrátil do San Jose a ukončil kariéru

Stalo sa tak len dva dni po tom, čo ho klub NHL San Jose Sharks získal z Tampy Bay výmenou za budúce vyrovnanie.

Sekera sa s Canes nedohodol na zmluve. Posilní Red Wings alebo Kings ?

Podľa portálu cardiaccane. com ho Caroline Hurricanes ponúka na výmenu.,aktualizované