Ani jedna dvojica nemá možnosť postúpiť zo skupiny, istotu semifinále majú Pierre-Hugues Herbert s Nicolasom Mahutom a Jean-Julien Rojer

Ľubomír Luhový novým trénerom druholigových Vítkovíc

Päťdesiatdvaročný Luhový v minulosti viedol Nitru, Petržalku či Inter Bratislava.

Manchester City čakajú zrejme ďalšie sankcie

Obhajcovi anglického titulu aktuálne hrozí dištanc v Lige majstrov, dočasné pozastavenie nákupu hráčov či finančná pokuta.

Na Ruskom pohári po krátkom programe na čele domáce trio

Grand Prix ISU - Ruský pohár (Rostelecom Cup) v Moskve.

ME 2020: Slovákov pri lete do Rijeky vytriaslo, počasie neriešia

Päťdesiatročný lodivod SR má súpera dobre zmapovaného, predposledný duel Slovákov v E-skupine musí byť ale najmä o jeho hráčoch.

Začal sa proces s čínskym plavcom Jangom

Incident, pri ktorom Sun kladivom rozbil vzorky vlastnej krvi pred kontrolórmi, sa medializoval začiatkom roka.

KHL: Dvojgólový Bakoš zariadil víťazstvo Admiralu Vladivostok

Bakoš tak potvrdil skvelú tohtosezónnu formu, v 25 zápasoch základnej časti KHL nazbieral už 19 bodov (8+11).,aktualizované

Vettelovi vyprší kontrakt s Ferrari už o rok

Do konca tohtoročného šampionátu F1 zostávajú ešte dve podujatia, pričom Vettel sa bude snažiť skončiť v prvej trojke poradia jazdcov za dvojicou z Mercedesu.

Tréner Feneš: Osemnástka patrí do elitnej kategórie MS

Hokejistov do 18 rokov nepripravuje len piešťanský projekt. Úlohu vo výchovnom procese hrajú aj extraligové kluby, ktoré od začiatku sezóny dávajú priestor v mužskom hokeji siedmim mladíkom.

Walesania pred súbojom v Baku necítia nervozitu

Oba tímy sa stretnú vo vzájomnom súboji nadchádzajúci utorok, čím uzavrú ich skupinovú púť.

NBA: Anthony sa pokúsi o návrat do profiligy v drese Portlandu

Deväťnásobný účastník Zápasov hviezd žiaril najmä v sezóne 2012/2013, keď sa stal v drese New Yorku Knicks s priemerom 28,7 bodu na zápas najlepším strelcom profiligy.

Djokovič po prehre: Federer bol vo všetkých aspektoch lepší

Federer v 49. vzájomnom dueli velikánov znížil bilanciu na 23:26 zo svojho pohľadu a prerušil sériu piatich prehier s Djokovičom.

Ronaldo dva góly od stovky, v reprezentácii strelil už deviaty hetrik

Portugalci však postup vo vrecku ešte nemajú, istotu môžu získať v nedeľu, keď sa predstavia na pôde Luxemburska.

NHL: Obranca Calgary Brodie skolaboval na tréningu

Nepríjemný moment sa udial približne v pätnástej minúte tréningu. Dvadsaťdeväťročný Kanaďan náhle skolaboval a dostal záchvat.

V Rijeke čaká našich futbalistov neľahká prekážka

Vizitka tímu Chorvátska, sobotňajšieho súpera slovenskej futbalovej reprezentácie v E-skupine kvalifikácie EURO 2020.

Slováci chcú v Rijeke víťazstvo, Hapal: Môžeme prekvapiť

Zverenci trénera Pavla Hapala strácajú z tretieho miesta tabuľky na chorvátskeho lídra 4 body, na druhých Maďarov dva, pred štvrtým Walesom majú dvojbodový náskok.

Turci slávili postup aj bez gólu, Francúzov potrápili Moldavci

Kouč úradujúcich majstrov sveta Didier Deschamps priznal, že musel v šatni po prvom polčase zvýšiť hlas.

NHL: Tampa s Černákom rozdrvila Rangers, uspel aj Dallas so Sekerom

Černák počas 20:04 minút na ľade vyslal na bránku hostí šesť striel, rozdal päť hitov a zblokoval tri strely súpera.,aktualizované

NBA: Bucks si poradili s Chicagom, Antetokounmpo s 38 bodmi

Antetokounmpo zaznamenal už siedmy 30-bodový zápas v tomto ročníku.