KHL: Liškov gól Viťazu nepomohol, Bakoš asistoval pri víťaznom zásahu

Na archívnej snímke Martin Bakoš. Foto: TASR - Martin Baumann

Hokejisti tímu CSKA Moskva zvíťazili v Kazachstane na ľade Barysu Nursultan a vedú tabuľku Západnej konferencie.

Moskva 2. novembra (TASR) - Hráči Admiralu Vladivostok získali tri body na ľade Spartaku Moskva po víťazstve 4:3 v sobotňajšom zápase KHL. Hostia z Ďalekovýchodného kraja otočili duel vo svoj prospech v záverečnej tretine, pri víťaznom zásahu Denisa Vichareva v 50. minúte asistoval slovenský útočník Martin Bakoš.

Sovenský krídelník Adam Liška strelil za Severstaľ Čerepovec gól, no v 52. min iba znížil skóre duelu v Podoľsku na 1:2.

Hokejisti tímu CSKA Moskva zvíťazili v Kazachstane na ľade Barysu Nursultan 3:0 a s 39 bodmi vedú tabuľku Západnej konferencie.