Boston otočil duel s Rangers a vyhral po predĺžení

Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára (vľavo) atakuje útočníka Rangers Brendana Smitha (v strede) pred brankárom Jaroslavom Halákom v zápase zámorskej hokejovej NHL Boston Bruins - New York Rangers v Bostone 29. novembra 2019. Foto: TASR/AP

V zostave domácich nechýbal kapitán ani Zdeno Chára.

Boston 30. novembra (TASR) - Hokejisti Bostonu Bruins otočili v piatok domáci zápas NHL s New Yorkom Rangers a zvíťazili 3:2 po predĺžení. V ich drese odchytal celý duel slovenský brankár Jaroslav Halák, ktorý kryl 26 striel a pripísal si aj asistenciu na víťazný gól Davida Krejčího v 62. minúte. V zostave domácich nechýbal kapitán ani Zdeno Chára, ktorý odohral 23:39 min. a pripísal si 3 hity.

BOSTON BRUINS - NEW YORK RANGERS 3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

Góly: 39. Kuraly (DeBrusk, Carlo), 45. Pastrňák (Krejčí, DeBrusk), 62. Krejčí (Pastrňák, HALÁK) - 15. Buchnevič (DeAngelo, Trouba), 27. Chytil (Strome, Panarin)