NBA: Indiana zdolala Denver a vyhrala piaty duel v sérii

Austrálčan Patrick Mills dal 18 bodov a v druhej štvrtine zaznamenal 1000. trojku v NBA, do konca duelu pridal ešte ďalšie dve. ,aktualizované

Vodné pólistky SR sú v eufórii, Kováčiková: Dúfali sme, ale nečakali

Slovenky išli na ME s cieľom získať skúsenosti a zároveň sa presvedčiť, ako veľmi zaostávajú za svetovou špičkou.,aktualizované

Prešov posilnil najväčší brazílsky talent Pedro Pacheco

Dvadsaťjedenročný brazílsky reprezentant je prvý hádzanár v Prešove, ktorý pochádza z mimoeurópskej krajiny.

Fábry podpísal dlhodobú zmluvu s Duklou Praha

Dvadsaťjedenročný útočník odohral v prebiehajúcej sezóne pod Zoborom 12 zápasov, v ktorých strelil tri góly a pridal asistenciu.

NHL: Štatistiky Slovákov: Na čele produktivity suverénne Tatar

Jedenásty a posledný bodovaný je Marko Daňo.

Manchester bude šesť týždňov bez Rashforda,Solskjaer uvažuje o náhrade

Dvadsaťdvaročný útočník sa zranil v druhom polčase stretnutia FA Cup-u proti Wolverhamptonu (1:0).

NHL: McDavid v produktivite vedie o bod pred Draisaitlom

Najlepším strecom NHL je zatiaľ David Pastrňák z Bostonu Bruins.

Cavani požiadal PSG o prestup do Atletica Madrid

Predstavitelia klubu by boli neradi, ak by Cavani odišiel, no Leonardo to pripustil.

NHL: Chicago zdolalo Winnipeg, Kane zaznamenal 1000. bod

Pittsburgh vyhral druhý zápas za sebou a v tabuľke Východnej konferencie mu patrí tretia priečka, na druhý Boston, ktorý prehral tretí z uplynulých štyroch duelov, stráca jeden bod.,aktualizované

Australian Open: Duel medzi Gombosom a Fokinom preložili na utorok

Jozefa Kovalíka čaká Španiel Pablo Carreňo-Busta nasadený ako číslo 27., Anna Karolína Schmiedlová sa stretne s turnajovou šestkou Švajčiarkou Belindou Benčičovou.

AHL: Fehérváry prispel gólom k výhre Hershey, skóroval aj Cehlárik

Jeden presný zásah zaznamenal aj Peter Cehlárik, no Providence Bruins prehrali so Springfieldom Thunderbirds tesne 5:6 po predĺžení.

Sabbatini skončil na turnaji PGA Tour v La Quinte na 48. priečke

Podujatie vyhral domáci hráč Andrew Landry, ktorý zvládol turnaj na 262 úderov so skóre -26.

Australian Open: Viktória Kužmová neuspela v 1. kole

Kužmovej nevyšiel úvod zápasu, keď v druhom i vo štvrtom geme stratila podanie a Görgesová si v prvom dejstve vybudovala rozhodujúci náskok 5:0. ,aktualizované

Barcelona zdolala Granadu, rozhodol Messi

Granada hrala od 69. minúty bez vylúčeného obrancu Germana Sancheza.

Juventus zdolal Kuckovu Parmu a pred Interom má náskok 4 body

Hostia síce viedli od 72. minúty po hlavičke Alessandra Bastoniho, no už o päť minút prekonal brankára Samira Handanoviča domáci Marco Mancosu.

Futbal: Athletic Bilbao remízovalo s RC Celta de Vigo 1:1

Pozrite si výsledky 20. kola najvyššej španielskej súťaže.,aktualizované

NHL: Pittsburgh zdolal Boston 4:3, keď otočil z 0:3

Pittsburgh vyhral druhý zápas za sebou a v tabuľke Východnej konferencie mu patrí tretia priečka.

ZOHM2020: Lozáková v skikrose osemnásta, Válek 20.

Medzi 26 chlapcami obsadil Jakub Válek 20. miesto.

Vodné pólo-ME: Slovenky si zahrajú štvrťfinále, zdolali Chorvátsko

V záverečnom piatom zápase v základnej A-skupine zdolali Chorvátsko 9:7.,aktualizované

Hokej: HC Sparta Praha vyhrala nad HC Dynamo Pardubice 2:1

Kometa Brno v bránke so Slovákom Marekom Čiliakom zdolala Škodu Plzeň 5:2 aj vďaka hetriku Martina Zaťoviča.,aktualizované