Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Bystrica vyhrala v Košiciach, naďalej je lídrom tabuľky

Štvrtú prehru v sérii zaznamenali hráči Michaloviec, keď nestačili na domáci Poprad.,aktualizované

HK Poprad povedie Mikula, naradí Štolca

Mikula nahradí Františka Štolca, ktorý po nedávnej prehre v Budapešti rezignoval na svoju pozíciu.

TIPSPORT LIGA: Popradčanov dočasne povedú Bondra s asistentom Šimkom

Bondra so Šimkom dočasne nahradia Fratiška Štolca a Pavla Paukovčeka, ktorí skončili pri popradskom tíme po piatkovej prehre.

Nitra angažovala kanadského obrancu Grahama

Grahama draftoval v roku 2012 New York Islanders z celkového 155. miesta, ale do NHL sa nepresadil.

Nové Zámky doma vysoko podľahli Slovanu, výhry maďarských tímov

Hralo sa 16. kolo Tipsport ligy.,aktualizované

Hokejistov Liptovského Mikuláša posilní Tamáši, Roth a Romančík

Všetci traja zostanú v klube na hosťovaní do prvej reprezentačnej prestávky v sezóne.

TIPSPORT LIGA: Radjenovic pre zdravotné problémy skončil v Trenčíne

Radjenovic prišiel do Trenčína počas sezóny 2018/2019. V nej stihol odohrať za vojakov 16 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 4 góly a 3 asistencie.

Košickí fanúšikovia pred sezónou verili, že sa domáca Steel aréna stane nedobytnou pevnosťou, z ktorej si budú súperi odnášať body iba sporadicky. V uplynulých kolách sa to však stalo skôr pravidlom.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Slovan Bratislava zvíťazil nad MHk 32 Liptovský Mikuláš

Úvodné buly na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vhodil bývalý slovenský reprezentant a tréner a dlhoročný hráč i kormidelník Slovana Zdeno Cíger, ktorý v sobotu oslávil okrúhle jubileum 50 rokov.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: HC 07 Koliba Detva prehrala s HC'05 Banská Bystrica

Líder tabuľky v utorňajšom zápase 15. kola zvíťazil 5:1.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra porazila HK Dukla Ingema Michalovce

Úvodná tretina patrila domácim, Nitrania v nej dostávali Michalovce pod tlak. Prvú veľkú šancu mal v 6. minúte Kollár, ktorého peknou prihrávkou našiel Rácz, ale puk sa iba obtrel o žrď.

TIPSPORT LIGA: DVTK Jégesmedvék Miškovec porazil MAC Újbuda

V maďarskom derby v rámci najvyššej slovenskej súťaže sa hral v prvej tretine otvorený hokej. Hernú prevahu mali domáci, ktorí išli do vedenia gólom z presilovej hry v 7. minúte, keď sa z otočky presadil Galanisz.

TIPSPORT LIGA: HC Košice prehrali s HC Mikron Nové Zámky po predĺžení

Zápas videla nadpriemerná návšteva, keďže košický klub umožnil bezplatný vstup viacerým základným a stredným školám.

TIPSPORT LIGA: HK Poprad prehral s HKM Zvolen

Krátko po výmene do Zvolena sa Štrauch opäť predstavil pred popradským publikom. Úvod stretnutia bol rozpačitý z oboch strán. Zápasu chýbali tempo i nasadenie.

Hráči Tipsport ligy sa nevedia zhodnúť, aké zmluvy chcú mať s klubmi

Riaditeľ riadiaceho orgánu Tipsport ligy Pro-Hokeja Richard Lintner podporuje novelu zákona. ,aktualizované

TL: Slovan prišiel v súboji s Košicami o Viedenského a Kytnára

Milan Kytnár utrpel zranenie v hornej časti tela, pre ktoré bude pauzovať približne mesiac. Po prvej tretine odstúpil zo stretnutia rovnako pre zranenie v hornej časti tela Marek Viedenský.

V derby dominovali brankári, Košice sa revanšovali za prehru v 1. kole

Košičckí hokejisti sa predstavili v súťažnom zápase na bratislavskom ľade po sedem a pol roku a odviezli si z hlavného mesta dva body za víťazstvo 2:1 po samostatných nájazdoch.

Kanadský hokejový obranca Cardwell zamieril do Banskej Bystrice

Do našej najvyššej slovenskej súťaže sa vráti po dvoch sezónach, ktoré strávil v Pardubiciach.

TIPSPORT LIGA: Slovan prehral s Košicami

Zaplnený Zimný štadión Ondreja Nepelu sledoval od úvodu svižný hokej. Hráči Slovana opticky držali puk častejšie na hokejkách, ale viac striel a čistejšie šance mali Košičania. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Bystričania stále vedú

Hráči spod Pustého hradu vydreli víťazstvo proti Miškovcu 2:1 a bodovali naplno piatykrát v sérii. Duel Slovanu s Košicami dospel až do nájazdov, pred 9813 divákmi sa napokon tešili hostia z východu.