Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: HC 07 Koliba Detva prehrala s HC'05 Banská Bystrica

Líder tabuľky v utorňajšom zápase 15. kola zvíťazil 5:1.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra porazila HK Dukla Ingema Michalovce

Úvodná tretina patrila domácim, Nitrania v nej dostávali Michalovce pod tlak. Prvú veľkú šancu mal v 6. minúte Kollár, ktorého peknou prihrávkou našiel Rácz, ale puk sa iba obtrel o žrď.

TIPSPORT LIGA: DVTK Jégesmedvék Miškovec porazil MAC Újbuda

V maďarskom derby v rámci najvyššej slovenskej súťaže sa hral v prvej tretine otvorený hokej. Hernú prevahu mali domáci, ktorí išli do vedenia gólom z presilovej hry v 7. minúte, keď sa z otočky presadil Galanisz.

TIPSPORT LIGA: HC Košice prehrali s HC Mikron Nové Zámky po predĺžení

Zápas videla nadpriemerná návšteva, keďže košický klub umožnil bezplatný vstup viacerým základným a stredným školám.

TIPSPORT LIGA: HK Poprad prehral s HKM Zvolen

Krátko po výmene do Zvolena sa Štrauch opäť predstavil pred popradským publikom. Úvod stretnutia bol rozpačitý z oboch strán. Zápasu chýbali tempo i nasadenie.

Hráči Tipsport ligy sa nevedia zhodnúť, aké zmluvy chcú mať s klubmi

Riaditeľ riadiaceho orgánu Tipsport ligy Pro-Hokeja Richard Lintner podporuje novelu zákona. ,aktualizované

TL: Slovan prišiel v súboji s Košicami o Viedenského a Kytnára

Milan Kytnár utrpel zranenie v hornej časti tela, pre ktoré bude pauzovať približne mesiac. Po prvej tretine odstúpil zo stretnutia rovnako pre zranenie v hornej časti tela Marek Viedenský.

V derby dominovali brankári, Košice sa revanšovali za prehru v 1. kole

Košičckí hokejisti sa predstavili v súťažnom zápase na bratislavskom ľade po sedem a pol roku a odviezli si z hlavného mesta dva body za víťazstvo 2:1 po samostatných nájazdoch.

Kanadský hokejový obranca Cardwell zamieril do Banskej Bystrice

Do našej najvyššej slovenskej súťaže sa vráti po dvoch sezónach, ktoré strávil v Pardubiciach.

TIPSPORT LIGA: Slovan prehral s Košicami

Zaplnený Zimný štadión Ondreja Nepelu sledoval od úvodu svižný hokej. Hráči Slovana opticky držali puk častejšie na hokejkách, ale viac striel a čistejšie šance mali Košičania. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Bystričania stále vedú

Hráči spod Pustého hradu vydreli víťazstvo proti Miškovcu 2:1 a bodovali naplno piatykrát v sérii. Duel Slovanu s Košicami dospel až do nájazdov, pred 9813 divákmi sa napokon tešili hostia z východu.

TIPSPORT LIGA: Zvolen zdolal Nitru, Košice triumfovali v Mikuláši

V dobrých výkonoch na domácom ľade pokračujú Michalovce, nováčik najvyššej slovenskej súťaže si najmä vďaka hetriku Jakuba Lineta poradil s maďarským tímom MAC Ujbuda 4:1.

TIPSPORT LIGA: HKM Zvolen porazil HK Nitra v 13. kole

Dvakrát skóroval Kanaďan Kyle Bonis.

Buček sa napokon vrátil do Nitry, podpísal zmluvu do konca sezóny

Buček patril v sezóne 2018/19 k oporám nitrianskeho tímu. V 71 zápasoch dosiahol bilanciu 39 gólov, 26 asistencií a so 65 bodmi bol šiesty najproduktívnejší hráč Tipsport ligy.

TIPSPORT LIGA: HKM Zvolen už bez útočníka Preisingera

Preisinger prišiel do Zvolena pred sezónou 2019/2020 po štvorročnom pôsobení v Plzni.,aktualizované

Poprad a Zvolen si vymenili útočníkov, Štrauch za Handlovského

Ambíciou zainteresovaných strán bolo pomôcť výmenou obom hráčom i klubom.

TIPSPORT LIGA: Slovan zastavil sériu Detvy, Liptáci s debaklom

Druhý je Slovan Bratislava, ktorý zvíťazil v Detve 4:2. ,aktualizované

Detva s historickým víťazstvom v Košiciach, Sýkora prispeje do kasičky

Žiaril najmä Sýkora, ktorý strelil svoj prvý hetrik v sezóne.

TIPSPORT LIGA: Košice stratili vedenie

Na čelo tabuľky poskočila majstrovská Banská Bystrica, ktorá zdolala Michalovce 2:1 po predĺžení.

TIPSPORT LIGA: Voči N. Zámkom sa začalo konkurzné konanie

Dôvodom na začatie konkurzného konania je nevyplatenie časti financií za sezónu 2018/2019 piatim bývalým hokejistom Nových Zámkov.