Tipsport Liga

Po zemetrasení v hokejovom Poprade sa na domáci zápas kamzíkov s poslednou Skalicou prišla pozrieť necelá tisícka skalných divákov.

Zvolen vyhral v Nitre. Zápas otočil troma gólmi za štyri minúty

Úvodný gól padol už v prvej minúte.

Poprad zabral v Trenčíne. Vyhral 4:2

Popradčania ešte ráno ani poriadne nevedeli, či do Trenčína vycestujú a zápas sa pre nich začal vyvíjať zle.

Banská Bystrica pretrhla víťaznú šnúru Košíc. Oceliarov zdolala 3:0

O osude zápasu rozhodla prostredná tretina.,aktualizované

Žilina zdolala na domácom ľade Piešťany. Po nájazdoch

V nich sa ako jediný presadil gólom domáci Škoda a rozhodol o výhre vlkov.,aktualizované

Banská Bystrica angažovala kanadského útočníka Basta

26-ročný center sa predstaví fanúšikom už v piatkovom domácom zápase 29. kola Tipsport Ligy proti úradujúcemu majstrovi z Košíc.,aktualizované

Situáciou v popradskom klube sa bude zaoberať správna rada

Primátor Jozef Švagerko zároveň potvrdil, že ak čo i len jedno z vysvetlení spomenutých bodov vyhodnotí ako nedostatočné, je pripravený na radikálny krok.,aktualizované

Majster z Trenčína si upísal dvojicu Nigérijčanov

Krídelník Samuel Kalu a stopér Christopher Maduka sa upísali klubu na dva roky.

Majster z Košíc má prvé miesto na dosah, Lelkeš: Toto sme potrebovali

Východniari potvrdili výbornú formu a s Nitrou si pripísali cenné víťazstvo.

Košice vymenili Sojčíka do Trenčína, opačným smerom Mikuš

Mikuš už v Košiciach pôsobil v sezóne 2009/2010, keď sa podieľal na zisku druhého z trojice titulov zlatého hetriku.

Košice zdolali Nitru, natiahli tak víťaznú sériu už na deväť zápasov

V predohrávke 30. kola sa východniarom opäť darilo.,aktualizované

Súťaž pod Lintnerom prosperuje, chystá sa All Stars aj Winter Classic

Najvyššia domáca súťaž prešla pred začiatkom prebiehajúceho ročníka niekoľkými zmenami.,aktualizované

Hokejisti HK Orange 20 prekvapujúco zdolali Martin 2:1

Vo svojom dvadsiatom tohtosezónnom zápase v najvyššej súťaži tak dosiahli iba tretí triumf. Dvoma gólmi sa o to postaral útočník Juraj Milý. ,aktualizované

VÝCHOD vs. ZÁPAD: Zápas hviezd prvej hokejovej ligy sa odohrá v Detve

Rozhodlo sa o tom na štvrtkovom zasadnutí Združenia oddielov a klubov 1. hokejovej ligy, ktoré sa konalo v Hronseku.

Banská Bystrica ukončila spoluprácu s Ondrejom Mikulom

Mikula mal platnú zmluvu do konca sezóny 2015/2016. Bývalý útočník Trenčína strávil uplynulé štyri sezóny v materskej Dukle.

V Trenčíne šláger proti Košiciam. Spomínať sa bude na Pavla Demitru

Každý fanúšik Dukly Trenčín, ktorý príde na duel v klubovom drese, bude mať bezplatný vstup na štadión.

Banská Bystrica deklasovala Skalicu.Vyhrala 5:0

Okrem Rybára si čisté konto udržal aj brankár Bystrice Bacashihua.

O výhre domáceho klubu rozhodla záverečná tretina. ,aktualizované

Vo východniarskom derby zvíťazili Košice na ľade Popradu

Jediný gól domáceho celku strelil Rapáč.,aktualizované

Piešťany zaslúžene zdolali Martin. Rybár s čistým kontom

Piešťany už nastúpili aj s novou posilou Romanom Tvrdoňom, Martin zasa s Petrom Galambošom.

V žilinskej aréne štrajkovala informačná kocka, a tak sa tímy aj diváci museli orientovať o aktuálnom odohratom čase iba cez hlásenia hlásateľa.

Hráčmi týždňa sa stali Melicherčík, Milam a Laliberté

Melicherčík sa do bránky Košíc vrátil po zranení vo veľkolepom štýle.

Trenčín doma zdolal Banskú Bystricu, Žilina podľahla Skalici

Dukla záverečný tlak ustála a pripísala si cenné 3 body, hoci hostia boli lepším tímom. ,aktualizované

Nitra si doma poradila s Martinom 3:1

Všetky góly padli v prvých dvoch tretinách, tá posledná bola bezgólová.

Skalica to doma neustála, podľahla Zvolenu 1:3

Záhoráci sa už na súpera nedotiahli a kruto v piatok pykali za svoje nepremenené šance.

Banská Bystrica a Poprad sa trápili v samostatných nájazdoch

Podtatrancom sa však podarilo súpera zdolať 2:1.

Košičania si poradili s Piešťanmi 5:1

Hostia sa v ofenzíve presadzovali len sporadicky. Domáci si v závere zápasu presvedčivé víťazstvo postrážili a na tretí pokus zdolali Piešťany.,aktualizované

Hokejisti Žiliny zdolali Duklu Trenčín 3:1

Hostia sa odhodlali už v 56. min. k hre bez brankára, ale už o minútu v nej inkasovali z hokejky Homera a bolo rozhodnuté. Trenčania síce ešte znížili po úniku Melichárka, ale ďalší gól už nepridali.,aktualizované

HK Nitra si hravo poradila s HK Orange 20, vyhrala doma 5:2

V predohrávanom stretnutí 23. kola hokejovej Tipsport ligy si pod Zoborom zmerali sily celky, medzi ktorými bol 35-bodový rozdiel v tabuľke.

Trenčín porazil Skalicu,na konto si pripísal tri ťažko vybojované body

Hostia sa v záverečnej časti v prvom rade snažili udržať cennú remízu.,aktualizované

V repríze vlaňajšieho finále rozhodli domáci hokejisti o svojom triumfe v záverečnej tretine. ,aktualizované

Nitra deklasovala domáci Zvolen. Vyhrala 6:1

Rozhodujúca bola prostredná tretina, v ktorej Zvolen inkasoval štyri góly.

Žilina si odnáša tri body z Piešťan. Po výhre 3:2

Pre divákov bola najzaujímavejšia prostredná tretina, v ktorej videli štyri góly.

Martin využil štvorgólové vedenie. Skalicu porazil 4:3

Zápas si nenechal ujsť reprezentačný tréner Zdeno Cíger. ,aktualizované

Trenčín otočil v závere. V Poprade vyhral 2:1

Hokejisti Trenčína strelili oba góly v záverečnej tretine.

Zálešák sa opäť vrátil do Skalice

Tridsaťpäťročný útočník, ktorý začal túto sezónu v tíme účastníka anglickej EPIHL Swindon Wildcats, podpísal v piatok s tipsportligistom novú zmluvu.

Ölvecký opúšťa Trenčín

Do konca sezóny bude hrať za Vítkovice.,aktualizované

Skaličania podľahli Piešťanom 2:3

Záhorákom sa hra nedarila, veľa šancí si nevypracovali a ak sa aj dostali pred Rybára, brankár hostí ich vychytal. ,aktualizované

Takto vyzerá tabuľka hokejovej Tipsport Ligy po 19. kole

Na čele majú Zvolenčania šesťbodový náskok pred druhou Banskou Bystricou, ktorá zdolala doma Nitru 4:2.

Dukla Trenčín si poradila s Martinom 3:2